kARTu studijoje jau ilgą laiką bet kuriam pasirinktam modeliui siūlome išsirinkti savo norimą spalvą ar spalvų derinį! Mūsų natūralios odos paletė ypač plati, joje ne tik tradicinės, bet ir raštuotos, išskirtinių paviršių, unikaliomis technikomis dekoruotos odos.

O jeigu bandyti suderinti, įsivaizduoti ir rinktis jums – tikra kančia, tačiau išskirtinės rankinės vistiek norisi, kARTu komanda visada pasiruošusi padėti, patarti ir rekomenduoti geriausią spalvinį sprendimą ar rankinės modelį jūsų gyvenimo ritmui. Tiek mūsų fizinėje kARTu studijoje Kaune ( Donelaičio 24), tiek elekroninių plaformų pagalba galite pateikti individualų rankinės užsakymą, jums suteikta laisvė rinktis skirtingas odų spalvas, detalių atspalvius, furnitūta, kARTu logotipą! Jis gali būti tradiciškai įspaustas į odos paviršių arba užsiūtas kaip atskiras, jūsų pasirinktos spalvos akcentas. Taip, fantazijai čia nėra ribų.

Rankų darbas – tai apibūdinimas, kurį šiuo metu girdime labai dažnai, tiesa, turbūt netgi per dažnai. Tai labai ypatinga, didelį „svorį“ turinti frazė pristatyti tam tikrą produktą, kartais išties naudojama labai klaidingai. Kadangi ją girdime ir matome visur, tampa kiek sunku klientui paaiškinti, kodėl gi tas rankų darbas toks ypatingas, vertintinas, autentiškas. Visos ir kiekviena iš kARTu kolekcijų yra siūtos rankomis, mūsų jaukioje siuvykloje, kurioje dirba ypatingi, mūsų mylimi meistrai ir meistrės, į kiekvieną rankinę sudedantys visą savo širdį, rūpestį ir polėkį. Kiekviena rankinė nuo pat pradžios iki paskutiniausių detalių ir smulkmenų yra pasiūta vieno vienintelio žmogaus. Jokie procesai nėra automatinami, greitinami ar „štampuojami“ vienas po kito, vienas po kito… Kiekviena iš rankinių vienintelė tokia, turinti savo charakterį ir unikalumą. Tai ypatingas mūsų kokybės įrodymas.

Visose kARTu rankinėse rasite rankai malonų, neteplų, ilgai tarnausiantį pamušalą. Jį renkame neutralesnių, natūralių, akies neerzinančių spalvų. Bene visos rankinės taip pat turi ir užtrauktuku užsegamą vidinę kišenėlę saugiai laikyti svarbioms smulkmenoms. Jeigu jus domina būtent tam tikros rankinės vidaus specifikacijos – kreipkitės į mus el. paštu ar telefonu. Papasakosime, patarsime, o jeigu yra noras, aptarsime galimybes ekstra kišenėlei ar perskyrimui/kompiuterio skyriui įsiūti.

Susisiekite ir patikėkite mums savo idėjas 🖤