Apie natūralią odą – „kARTu“ rankinės siuvamos tik iš natūralios odos. Vien žodis natūrali primena, kad oda gali turėti tik jai būdingas savybes, tokias kaip maži randeliai ar įbrėžimai. Dėvint odinę rankinę privalu susitaikyti su mintimi, kad su laiku ji keisis. Tai unikali odos savybė –  ji keičia savo veidą ir taip mums tampa dar artimesnė, asmeniškesnė. Natūraliai odai prižiūrėti yra skirtos specialios priežiūros priemonės. Norint atgaivinti spalvą patartina naudoti priemonę bičių vašką, taip pat specialius aliejus. Kartais galima pasitelkti ir namų aplinkoje esančias priemones, sakykime alyvuogių aliejų. Žinoma, eksperimentuokite atsargiai, prieš drąsiai naudojant priemonę išbandykite ją ant rankinės dugno ir įsitikinkite, ar tolygiai nudžiūna, nepalieka žymių. Nepersistenkite, viską darykite saikingai. Rankinės priežiūrai naudokite impregnantą – priemonė apsaugos nuo lietaus ar sniego. Avalynei naudojami impregnantai ne visada taip pat puikiai tiks ir jūsų rankinei (kaip ir su kitomis priemonėmis, prieš naudojant impregnantą jį išbandykite ant nedidelio mažai pastebimo rankinės plotelio, įsitikinkite, kad impregnantas nepadarys žalos rankinės odai). Impregnuokite odinę rankinę bent vieną kartą per sezoną. Jei jūsų įsigytas natūralios odos gaminys yra dengtas laku, jo impregnuoti nereikia. Lakas gali netikėtai sureaguoti. Rankinės nepatartina ilgai laikyti saulės spinduliuose ar drėgnoje patalpoje  – tai gali pakenkti rankinės spalvai. Jei jūsų rankinė sušlapo, džiovinkite ją kambario temperatūroje, jokiais būdais nedėkite prie atviros ugnies, radiatoriaus ar kitokio tipo šildytuvo. Taip pat nenaudokite feno ar lygintuvo.

Apie natūralią saffiano tipo odą – tai mažai priežiūros reikalaujanti, patvari veršiuko oda. Siekiant suteikti odai patvarumą ir ilgaamžiškumą, naudojama kryžminė įspaudimo technologija, dėka to rankinė tampa atspari įbrėžimams, yra lengvai valoma. Lyginant su įprasta oda, saffiano oda reikalauja mažiau priežiūros, ji nesibraižo. Jei į šią odą pažvelgsite iš labai arti, pamatysite įspaustus dryžiukus – tai ir yra vadinamoji kryžminė įspaudimo technologija.

Kiekvienos „kARTu“ rankinės odoje gali būti nelygumų, natūralių odos žymių. Tai rankinę daro unikalią, kiekviena jų yra skirtinga. Pradedant nešioti rankinės oda gali kiek braižytis, tai natūralios odos savybė. Šalia esant rankinei atsargiai naudokite parfumeriją bei plaukų priežiūros priemones, jos lengvai pažeidžia odos paviršių. Ant rankinės užpurškus kvepalų ar, sakykime, plaukų lako, ant jos daugeliu atvejų atsiras maži taškeliai, kurių pašalinti nepavyks. Odinių rankinių negalima laikyti iš dirbtinių medžiagų pagamintuose maišuose. Valymui jokiu būdu nenaudokite toksiškų priemonių, tokių kaip acetonas, spiritas, nagų lako valiklis, benzinas ir t.t.

Daugelį odos priežiūros priemonių įsigyti galite avalynės, galanterijos parduotuvėse, taip pat prekybos centruose. Turite klausimų? Susisiekite su mumis: info@kartustudio.com