Jūsų krepšelis

Kolekcija AUTUMN WINTER 21/22

„Moderni nostalgija“

Šį spalį „kARTu“ odinių rankinių prekės ženklas pristato naują rudens ir žiemos aksesuarų kolekciją „Moderni nostalgija“.

Ieškodami įkvėpimo praeityje, šiuolaikiniai žmonės neretai prisimena tarpukarį – iš šalies tokį elegantišką, gracingą ir apklotą rafinuotu paslapties šydu. Tame laikmetyje matomas begalinis noras pasislėpti už skrybėlaitės ir tamsaus lūpdažio ir bent trumpam panirti į svaigų kasdienybės malonumų valsą.

„Moderi nostalgija“ – tai ilgesys laikotarpiui, kuriame niekada negyvenome. Jį tik akies krašteliu matėme pro sunkaus velveto užuolaidas.

Stilingoje fotosesijoje „Boheme House” viešbutyje Kaune „kARTu“ komanda sukūrė ankstyvojo XXa. nuotaiką, atgaivintą šiuolaikinių tendencijų vėjo. Minimalistinis viešbučio interjeras su Kauno tarpukario kūrėjų dvasia diktuoja mistiškos elegancijos atmosferą.

Prie „kARTu“ modelių šeimos šį rudenį prisijungia trys nauji žiedai: harmoningas ir simetriškas „Vėdrynas“, elegantiška „Nasturtė“ ir koketiškas „Artišokas“. Visi rankinių modeliai primena ištraukas iš senų filmų, o gal močiutės spintoje matytus vintažinius aksesuarus, tik šįkart – pagardintus moderniu prieskoniu.

Šiuolaikinė moteris, pasak I. Jasinskės, pasižymi stulbinančiu gebėjimu žongliruoti skirtingomis veiklomis ir pomėgiais, todėl universalumas išlieka svarbiausiu „kARTu“ aksesuarų bruožu. Visos rankinės turi nusegamus dirželius – taip varijuojama tarp skirtingų vizualinių sprendimų ir patogumo reikmių.
Aksesuaras, neįpareigojantis specialiai progai ir prisitaikantis prie dinamiško gyvenimo ritmo, atspindi „kARTu“ požiūrį į tvarumą. Kūrėja tvirtai tiki ilgaamžio pirkinio idėja, todėl kūriniams taiko aukščiausius kokybės standartus ir išorinius dizaino niuansus derina su praktiškumu. Tvarus aksesuaras – tai akį džiuginančio stiliaus akcento dermė su asmeniškai patiriama jo funkcija: patogumu, tvirtumu, universalumu.

Prekės ženklo „kARTu“ požiūriu, odinis gaminys – tvarus kasdienės mados pasirinkimas. Kokybiškai pagamintas ir kruopščiai prižiūrimas, toks aksesuaras tarnaus ilgus metus, kartais – dešimtmečius. Kaip toji rankinė iš močiutės spintos, vis dar puošianti modernius Jūsų įvaizdžius širdžiai mielais, nostalgiškais akcentais.