Jūsų krepšelis

Kontaktai

Kontaktai – Kauno centre, K. Donelaičio g. 24 įsikūrusi maža ir jauki „kARTu“ studija. Joje galite rasti ne tik daugelį „kARTu“ rankinių modelių, kuriuos galima įsigyti čia ir dabar,  bet ir perspektyvių Lietuvos dizainerių kurtų drabužių, aksesuarų bei interjero detalių. Studijoje taip pat galite išpildyti savo svajonių rankinės ar kuprinės viziją – užsisakyti individualiai. Siūname išskirtinius spalvinius užsakymus, turime plačią odų paletę, kurią nuolat pildome naujais atspalviais. Taigi kARTu“ rankinės ar kuprinės modelį galite interpretuoti pagal save – patys pasirinkdami spalvą, odos tipą ir detales. kARTu“ komanda visada pasiruošusi patarti! 

Pasikalbėkime

Telefonas: +370 630 75019

info@kartustudio.com

https://www.facebook.com/kartustudio

Aplankykite mus

K. Donelaičio g. 24
Kaunas, Lietuva

Žiūrėti žemėlapyje

Studijos darbo laikas

I-V nuo 11:00 iki 18:30 val.
VI nuo 11:00 iki 16:00 val.
VII nedirbame

„kARTu“ vertina kokybę, ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Šias kertines vertybes deriname su moderniu dizainu ir šiuolaikinėmis tendencijomis. Esame socialiai atsakingi, tausojame aplinką ir jos teikiamas žaliavas, savo kolekcijose jas pritaikome iki 100%.

Rekvizitai

MB Studija Kartu
Įmonės kodas: 304219852
Bankas: LUMINOR
Atsiskaitomoji sąskaita: LT944010051003660454
Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 24 -1, Kaunas

„kARTu“ studija jau ilgą laiką personalizuoja. Pasirinktam modeliui siūlome išsirinkti savo norimą spalvą ar spalvų derinį. Mūsų paletė ypač plati, joje ne tik tradicinės, bet ir raštuotos, išskirtinių paviršių, unikaliomis technikomis dekoruotos odos.