Jūsų krepšelis

Kontaktai

Kontaktai – Kauno centre, K. Donelaičio g. 24 įsikūrusi maža ir jauki „kARTu“ studija. Joje galite rasti ne tik daugelį „kARTu“ rankinių modelių, kuriuos galima įsigyti čia ir dabar,  bet ir galite išpildyti savo svajonių rankinės ar kuprinės viziją – užsisakyti individualiai. Siūname išskirtinius spalvinius užsakymus, turime plačią odų paletę, kurią nuolat pildome naujais atspalviais. Taigi „kARTu“ rankinės ar kuprinės modelį galite interpretuoti pagal save – patys pasirinkdami spalvą, odos tipą ir detales. „kARTu“ komanda visada pasiruošusi patarti!

 

Pasikalbėkime

Telefonas: +370 630 75019

info@kartustudio.com

https://www.facebook.com/kartustudio

Aplankykite mus

K. Donelaičio g. 24
Kaunas, Lietuva

Žiūrėti žemėlapyje

Studijos darbo laikas

I-V nuo 11:00 iki 18:30 val.
VI nuo 11:00 iki 16:00 val.
VII nedirbame

„kARTu“ vertina kokybę, ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Šias kertines vertybes deriname su moderniu dizainu ir šiuolaikinėmis tendencijomis. Esame socialiai atsakingi, tausojame aplinką ir jos teikiamas žaliavas, savo kolekcijose jas pritaikome iki 100%.

Rekvizitai

MB Studija Kartu
Įmonės kodas: 304219852
Bankas: LUMINOR
Atsiskaitomoji sąskaita: LT944010051003660454
Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 24 -1, Kaunas

„kARTu“ studija jau ilgą laiką personalizuoja. Pasirinktam modeliui siūlome išsirinkti savo norimą spalvą ar spalvų derinį. Mūsų paletė ypač plati, joje ne tik tradicinės, bet ir raštuotos, išskirtinių paviršių, unikaliomis technikomis dekoruotos odos.

 

kARTù – skonis, bendrystė, menas kasdienybėje

Viskas prasidėjo nuo vienos merginos ir jos galvoje užgimusios nedrąsios idėjos. Nuolat parduotuvėse ieškodama TOS funkcionalios, kokybiškos, džiuginančių spalvų rankinės, galiausiai nusprendė ją susikurti pati. Taip pasaulį išvydo pirmoji  moteriška ant peties nešiojama „kARTu“ odinė rankinė vardu „Kavos Pupelė“. Metams bėgant žaidimas stiliaus prieskoniais sukosi žaibišku greičiu.

Kiek save pamena, „kARTu“ įkūrėja Ingrida visada buvo moderni šių dienų klajoklė – turėjo įgimtą norą keliauti, pažinti, pasiklysti pasaulyje ir į save „sugerti“ visą svetimų kraštų ir skirtingų kultūrų grožį bei unikalumą. Ir po tiek metų, kelionės vis dar yra pagrindinė kūrybinė jėga suteikianti Ingridai peno naujiems rankinių siluetams bei jų istorijoms kurti.

Taip, kiekviena „kARTu“ rankinė turi savąją istoriją, identitetą ir skonį.

Šiuo metu „kARTu“ pristato daugiau negu 40 rankinių bei kuprinių modelių. Juos metaforiškai vadiname įvairių prieskonių vardais. Nepavaldžios laikui, tačiau kuriamos pritaikant naujausias dizaino tendencijas, „kARTu“ rankinės skirtos miesto ritmą ir stilių propaguojančioms asmenybėms. Kiekviena iš jų unikali, kruopščiai siūta rankomis ir pagardinta tik geriausiomis emocijomis.

„kARTu“ studija jau ilgą laiką personalizuoja. Pasirinktam modeliui siūlome išsirinkti savo norimą spalvą ar spalvų derinį. Mūsų paletė ypač plati, joje ne tik tradicinės, bet ir raštuotos, išskirtinių paviršių, unikaliomis technikomis dekoruotos odos. Jums suteikiama laisvė išsirinkti patikusią odą ar odų derinį, detalių atspalvius, paprašyti ekstra kišenėles ar perskyrimo viduje, rinktis furnitūrą, logotipą ir jo spalvą! Jis gali būti tradiciškai įspaustas į odos paviršių arba užsiūtas kaip atskiras, jūsų pasirinktos spalvos akcentas. Taip, fantazijai čia ribų nėra.

„kARTu“ vertina kokybę, ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Šias kertines vertybes deriname su moderniu dizainu ir šiuolaikinėmis tendencijomis. Esame socialiai atsakingi, tausojame aplinką ir jos teikiamas žaliavas, savo kolekcijose jas pritaikome iki 100%. Taip siekiame ugdyti atsakingą vartojimą ir aplinkai draugišką pasirinkimą.