Jūsų krepšelis

Kolekcija WINTER 22/23

„Back to Basics“

Besibaigiant 2022-iesiems kARTu rankinių studija tradiciškai pristato antrąją metų kolekciją –  „Back to Basics“. Pavadinimo reikšmė nusako tvarios spintos taisyklę – paprasti, bet aukštos kokybės gaminiai sudaro ilgaamžiško garderobo pamatus. Mados namai žiemą pasitinka tvarkingu santūrumu ir kviečia atsigręžti į esmę: prisiminti rankų darbo vertę, bei asmeniškų stiliaus paieškų svarbą. Atraskite subtilius, šiuolaikiškus, moderniai klasikai dedikuotus kARTu rankinių modelius vyrams ir moterims.

 

„Back to Basics“  tai kokybiškos mados pagrindai ir tvarumas universalume. Apgalvotas santūrumas ir sąmoningi tvarkingos spintos ritualai. Tai paprastos (ne)paprastų žmonių stiliaus istorijos. Tai grįžimas į esmę.

Stilingoje fotosesijoje vyrauja ramios spalvos ir šalti paviršiai, betono atspalviai, drumsto stiklo tekstūros. Šviesos blyksnius tuščiose erdvėse gaudo blizgaus sidabrinio metalo detalės. Aiškios geometrinės formos ir ritmingi raštai kuria nusiraminimo nuotaiką.

„Nauji aksesuarai skirti nuo triukšmo, lėkimo, nereikalingų detalių pavargusiems žmonėms“, apie rankinių kolekcijos idėją pasakoja kARTu kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė. „Kurdami atsisakėme išorinių puošmenų, palikome tik švarias formas ir lygius paviršius. Norime žmonėms padėti pasistatyti tvirtus ir aiškius asmeninės spintos pamatus. Pasimetus tarp kas savaitę kintančių mados tendencijų ir „must-have“ pirkinių sąrašų, visuomet gelbės keli kokybiški, lengvai derinami aksesuarai.“

 

Metų pabaiga – dažnai chaotiškas, skubėjimo pilnas laikas. O kur dar artėjantis šventinis laikotarpis, skatinantis verstis per galvą dėl kitų, dėl savęs ir dėl pirkinių! kARTu kūrybos namai kviečia nepasiduoti pirkimo manijai ir dėmesį kreipti į tikrumą, tvarumą ir asmeniškumą. Naujoje žiemos kolekcijoje žaidžia subtilūs aksesuarai, palengvinantys kasdienybę ir suteikiantys erdvės stiliaus eksperimentams.

Šį lapkritį kARTu mados prieskonių puokštę papildo keturi minimalistiniai modeliai vyrams ir moterims: universalus aksesuaras „Šalpusnis“, dalykinis krepšys „Vilkdalgis“, klasikinė mini rankinė „Varnalėša“ ir patogioji „Pipirmėtė“. Naujus natūralios odos gaminius vienija subtilus dizainas ir pirmenybė patogumui: plačios rankenos, lengvas svoris.

 

Asketiškas rankinių dizainas suteikia galimybę kūrybiškumui – tai švari drobė asmeninio kliento stiliaus paveikslui! Kiekvienas kARTu rankinės, kuprinės, delninės ar piniginės modelis gali būti personalizuotas. Suteikiama laisvė pakeisti gaminių spalvas ir jų derinius, pagyvinti modelius lakuotos ar tekstūrinės odos detalėmis, pakeisti dydį. „Mums rūpi, kad kiekviena rankinė maloniai gultų ant peties, kad piniginė talpintų šūsnį raktų, ar, kad kuprinės kišenė tobulai derėtų prie mėgstamiausių sportinių batelių“, personalizacijos procesą apibūdina I. Jasinskė ir kviečia drąsiai eksperimentuoti su naujausiais kARTu kolekcijos modeliais.

 

kARTu mados namai kviečia kurti sąmoningą santykį su savo spinta. Nepasimesti vartojimo karštinėje padės turimų daiktų revizija ir aiškus savęs pažinimas – tegul tai tampa įprastu ritualu! Paklauskite savęs: jei galėčiau turėti tik vieną rankinę, kokia ji būtų? Koks krepšys papildytų mano įvaizdžius tiek ofise, tiek savaitgalio kelionėje? Gal penkias greitosios mados rankines galiu pakeisti vienu kokybišku rankų darbo aksesuaru? Patogaus, asmeniško ir mylimo stiliaus kūrybą pradėkite nuo tvirtų pagrindų  – taip iš tuščių pažadų ši taps realiais pokyčiais tvarios kasdienybės link.