Jūsų krepšelis

Personalizacija

Susikurk savo svajonių rankinę !

kARTu“ studijoje jau ilgą laiką bet kuriam pasirinktam modeliui siūlome išsirinkti savo norimą spalvą ar spalvų derinį. Mūsų paletė ypač plati, joje ne tik tradicinės, bet ir raštuotos, išskirtinių paviršių, unikaliomis technikomis dekoruotos odos.

Jums suteikiama laisvė išsirinkti patikusią odą ar odų derinį, detalių atspalvius, paprašyti ekstra kišenėles ar perskyrimo viduje, rinktis furnitūrą, logotipą ir jo spalvą! Jis gali būti tradiciškai įspaustas į odos paviršių arba užsiūtas kaip atskiras, jūsų pasirinktos spalvos akcentas. Taip, fantazijai čia ribų nėra.

 

Pateikti individualų rankinės užsakymą galite fizinėje „kARTu“ rankinių studijoje Kaune. Jei galimybės atvykti ir išsirinkti gyvai neturite, siūlome jums keletą kitų būdų tai padaryti:

  • susisiekus telefonu, el. paštu ar elektroninių platformų pagalba (Facebook ar Instagram žinute). Nufotografuosime dominančias odų spalvas, patarsime derinant, jeigu norėtumėte, netgi susitarsime laiką video skambučiui;
  • patiems vizualiai „kuriant“ spalvų derinį pasinaudojus personalizacijos įrankiu mūsų el. puslapyje. Tokiu būdu jūs turite galimybę patogiai, internetu iš bet kurio pasaulio kampelio tapti savo naujosios rankinės, kuprinės ar mažesnio aksesuaro dizaineriu: derinkite skirtingas odas pagrindui, kišenėlėms, detalėms ir čia pat ekrane matykite vizualų maketą, kaip tai atrodys. O mūsų komanda jūsų idėją pavers realybe!

 

Jeigu bandyti suderinti, įsivaizduoti ir rinktis jums – tikra kančia, tačiau išskirtinės rankinės vistiek norisi, „kARTu“ komanda visada pasiruošusi padėti ir rekomenduoti geriausią spalvinį sprendimą ar rankinės modelį jūsų individualiam stiliui ir gyvenimo ritmui.

 

Kuo unikalios „kARTu“ rankinės?

Rankų darbas – tai apibūdinimas, kurį šiuo metu girdime labai dažnai, tiesa, turbūt netgi per dažnai. Tai labai ypatinga, didelį „svorį“ turinti frazė pristatyti tam tikrą produktą, kartais išties naudojama labai klaidingai. Kadangi ją girdime ir matome visur, tampa kiek sunku klientui paaiškinti, kodėl gi tas rankų darbas toks ypatingas, vertintinas, autentiškas.

Visos ir kiekviena iš „kARTu“ kolekcijų yra siūtos rankomis, mūsų jaukioje siuvykloje, kurioje dirba ypatingi, mūsų mylimi meistrai ir meistrės. Žmonės, į kiekvieną rankinę sudedantys visą savo širdį, rūpestį ir polėkį. Kiekviena rankinė nuo pat pradžios iki paskutiniausių detalių ir smulkmenų yra pasiūta vieno vienintelio žmogaus. Jokie procesai nėra automatinami, greitinami ar „štampuojami“ vienas po kito, vienas po kito… Kiekviena iš rankinių vienintelė tokia, turinti savo charakterį ir unikalumą. Tai ypatingas mūsų kokybės įrodymas.

Visose „kARTu“ rankinėse rasite rankai malonų, neteplų, ilgai tarnausiantį pamušalą. Jį renkame neutralesnių, natūralių, akies neerzinančių spalvų. Bene visos rankinės taip pat turi ir užtrauktuku užsegamą vidinę kišenėlę saugiai laikyti svarbioms smulkmenoms.

 

Kyla daugiau klausimų?

Susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu. Atsakysime, papasakosime, patarsime, o jeigu turite išskirtinių pageidavimų, aptarsime galimybes juos įgyvendinti.

Patikėkite mums savo idėjas.