Jūsų krepšelis

Kūryba

Kaip gimsta kARTu

Šiek tiek papasakosiu jums apie tai, kaip kARTu rankinės išvysta pasaulį. Kartais norisi sustoti ir šiek tiek pagalvoti apie tai, kaip greitai bėga laikas ir kaip kARTu milžiniškais žingsniais žengia į pasaulį. Pradžioje viskas buvo tik kikenančių draugių būrelyje, kurios vis svajodavo kaip nori turėti kažką ypatingo, toms merginoms vis neužtekdavo daiktų kuriuos rasdavo parduotuvėse. Viena iš šių merginų pažadėjo savo draugėms jas nustebinti ir taip pasaulį išvydo gan paprastas, šiek tiek drovus kARTu. Truputį lakoniškas ir lengvai įsimintinas, kalbantis apie gurmanišką skonį ir romantiškai žaidžiantis prieskonių vardais. Gal tai Šokoladas, gal Bergamotė, o gal Pipiriukas? Mums vis dar taip netikėta ir taip miela, kai moterys ateina į studiją tarsi į restoraną sakydamos “Labai noriu Greipfruto ir Kakavos”. Kaskart tuo mėgaujuosi ir ploju rankutėmis, kad rankinių vardai taip lengvai įstringa ir tampa jums artimi.
Apie gamybą? O gamyba yra šis tas TOKIO. Tai aštrios žirklės, ylos, rieštukai, mielos ir labai mylimos siuvimo mašinos, tas nepakartojamas odos aromatas ir tas stebuklingas jausmas kai iš ruošinio pasaulį išvysta iš mūsų idėjų gimęs, rankomis sukurtas odinis gaminys.
O kas seka pagaminus, būtent to didele dalimi tampate jūs! Jūs pamatote, įsimylite, randate rankinę ar kuprinę, kuri jums tokia artima, tarsi būtumėte turėję ją visą šį laiką. Jaučiate, šis daiktas – jūsų. Taip kARTu kūriniai randa savo šeimininkus.
Tuo tarpu mes ruošiame, pakuojame, maišelius ar pakuotes pildome geriausiomis emocijomis ir atiduodame savo kūrybą jums į rankas ar išsiunčiame į kitą miestą, o gal net į pasaulio kraštą.
Tavo vienintelė tokia – kARTu