Jūsų krepšelis

Kolekcija SPRING/SUMMER 19

Lietuviškas natūralių odinių rankinių prekės ženklas „kARTu” šiemet ypač pradžiugins stilingiausias miesto poras. Specialiai šv. Valentino dienai ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje puikiai pažįstamas unikalių rankinių vardas pristato stilingus, šventiškus įvaizdžius jai ir jam ir siūlo laužyti nusistovėjusius šios šventės stereotipus.

 

Ryškios spalvos rankinė ar kuprinė padeda išsiskirti iš minios, traukia praeivių akis ir gali tapti pagrindiniu bet kurio derinio akcentu. „kARTu“ pristato šventiškus, šv. Valentino dienai skirtus, ryškiai raudonus rankinių bei kuprinių variantus. Charakteringa spalva tampa dar įspūdingesnė dėl išskirtinio, laku dengto odos paviršiaus, suteikiančio kuprinės modeliui elegantišką, unikaliai blizgų efektą ir, tiesa, dar daugiau praktiškumo ją dėvint.

„Spalvingi aprangos akcentai tikrai būtini ne tik žiemą, bet šiuo metų laiku jie reikalingi labiau negu bet kada. Tai gan pilkas laikotarpis, visi tam tikra prasme esame tarsi laukime – saulės, atostogų, pavasario, geresnio nusiteikimo. Nenuvertinkime nors ir mažų, tačiau ypač svarbių kasdienybės atributų. Pavyzdžiui, spalvų. Žaiskime madą ir mėgaukimės naujais atradimais, nesvarbu, koks dabar mėnuo“ , – sako prekės ženklo įkūrėja ir kūrybos vadovė I. Jasinskė.

Naujausioje „kARTu” fotosesijose – keletas skirtingų, tendencingų įvaizdžių šiuolaikinei porai, nebijančiai išsiskirti iš minios ir rinktis drąsų stilių. Progai prekės ženklas skatina žaisti ryškiomis drabužių spalvomis, o šventiškus derinius skaninti išskirtinio dizaino odinėmis rankinėmis ir kuprinėmis.

Ingrida pamini, kad kaskart planuodama įvaizdinę fotosesiją siekia per daug nenukrypti nuo realybės ir kasdienybės, kaip sako ji pati, – „Juk tiesa, kad joje sukamės mes visi. Kurdama stengiuosi, kad net ir talpios, ofise ar tiesiog aktyviame darbo savaitės ritme nešiojamos kuprinės būtų pakankamai stilingos ir puikiai tinkančios vėliau iškart keliauti elegantiškos vakarienės, o galbūt netgi į lėktuvą, dviese iškeliaujant romantiškam savaitgaliui į vieną įspūdingų Europos sostinių. Juk meilės dienos proga, tikiu, mėgstate stebinti vieni kitus!”.