Jūsų krepšelis

Kolekcija AUTUMN WINTER 18/19

Cilindro formos rankinė „Kalendra” – unikalaus skonio atvykėlė. Tiesa sunku pasakyti iš kur, sakoma, ji ragauta tiek senovės Romoje, tiek Egipte, tiek Kinijoje ir Indijoje, o nuo šiol „Kalendra” puikiai paskanina baltiškąjį stilių ir čia, Lietuvoje. Šis prieskonis išskirtinis, turintis savito aitrumo, tačiau naudojamas teisingai suteikia ypatingą skonį – tiek patiekalams, tiek aprangos deriniams.

Rankinės viduje pamušalas ir viena odinė užtrauktuku užsegama kišenėlė telefonui ar raktams. Rankinė užsegama užtrauktuku. Turi ilgą nusegamą platų diržą. Rankenėlė ir diržas gali būti prisegami skirtingose pusėse, taigi rankinę galima nešioti tiek vertikaliai,  tiek horizontaliai.

Rankinė “Kuminas” – sakoma, kad kuminas tai labai intensyvus prieskonis kurį rekomenduojama naudoti saikingai. Derinant kARTu “Kuminą” šios taisyklės laikytis tikrai nereikia – šis kompanionas tiks visur ir visada, tiek ryte skubant į darbą, tiek keliaujant į koncertą ar leidžiant vakarą mieste. Neveltui “Kuminas” – labai įvairiapusiškas prieskonis, savo gamoje turintis tiek saldžių, tiek kartesnių skonio natų. Tarsi paslaptinga asmeninė dėžutė kurioje tilps visi svarbiausi dienos atributai.

Aprašymas: 

  • Rankinės viduje pamušalas ir viena odinė užtrauktuku užsegama kišenėlė telefonui ar raktams
  • Rankinė užsegama užtrauktuku
  • Turi platų nusegamą diržą
  • Priekyje turi vieną kišenėlę

Kuprinė “Šaltmėtė” – švelniai gaivi vasaros draugė savo aromatu šildanti ir vėsiais rudens vakarais. “Šaltmėtė” subtili, ji malonaus būdo, nebijanti šalčio ar vėjo, todėl drąsiai kartu keliautų į Islandijos platybes ar pustomas Afrikos dykumas. Tačiau neapsigaukite, širdyje ji elegantiška dama, besižavinti ryškiomis skrybėlėmis ir kaukšinčiais kulniukais. “Šaltmėtė” įkvepia moteris semti gyvenimą pilnais delnais, priverčia ilgėtis netikėtumų ir nuotykių bet tuo pačiu džiaugtis mažomis kasdienybės smulkmenomis.

Kuprinės viduje pamušalas ir viena odinė užtrauktuku užsegama kišenėlė telefonui ar raktams. Kuprinė užsegama metaliniu magnetu. Metalinių segtukų pagalba viršuje gali būti platinama/siaurinama. Petnešų ilgis reguliuojamas.