Jūsų krepšelis

Kolekcija WINTER 19/20

Kolekcija WINTER 19/20

„Ši žiemos rankinių kolekcija diktuoja drąsą ir ryžtą rinktis, bei siekia atskleisti kiekvienos moters asmenybę ar netgi keletą asmenybių, taip, kaip nori ji pati“, – apie naująją šaltojo sezono rankinių kolekciją pasakoja lietuviško mados prekės ženklo kARTu kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė.

Pripažintas ne tik Europos šalyse bet ir už jos ribų, dažnai sutinkamas pasauliniuose mados ir dizaino renginiuose, „kARTu“ skelbia išskirtinai stilingas žiemos sezono naujienas. Prekės ženklas siekia inspiruoti moteris didžiuotis savo asmenybės unikalumu bei stumti šalin stereotipus kuriant šventinius sezono įvaizdžius.

„Kalėdų laikotarpis tai išties ypatingas laikas ir mano pačios kasmet labai laukiamas, tačiau prieš kuriant šią kolekciją daug mąsčiau, kaip lengva tuo laiku save pačią pamesti, išdalinti kitiems“, – pasakoja I. Jasinskė. – „Šiuo šventiniu laikotarpiu, nors ir ypač jaukiu, mus pasiekia tiek triukšmo ir nereikalingo sąmyšio.“

„kARTu“ komanda sako, kad būtent tokie ir 2019-2020 metų žiemos kolekcijos rankinių modeliai, kuriuos atskleidžia naujausios fotosesijos kadrai – skirti mėgautis Kalėdų šventėmis ir pasitikti naujuosius metus be skrupulų stilingai. Kaip sako „kARTu“ kūrybos vadovė, juk visų mūsų šventės tokios skirtingos. „Daugelio, tradiciškai, šeimos rate, tačiau kitų, galbūt, nuotykių kupinoje ilgoje kelionėje, toli nuo namų, ar susiklosčius tam tikroms aplinkybėms – darbe. Būtent todėl šventinio sezono kolekcijos modeliai tokie skirtingi ir įvairiapusiški.“

Kolekcijoje pristatoma maža žaisminga šventinė delninė, talpi minimalistinio silueto kuprinė, elegantiška, ant peties nešiojama bei tvirta aiškaus silueto rankinės. Kaip sako pati I. Jasinskė, šventinį įvaizdį susikurti galite bet kur ir bet kada.