Susipažinkime. Mes esame kARTu Studio.

Išskirtiniai stiliaus prieskoniai nuo 2014.

Modernus minimalizmas mūsų akimis.

Atrask arba susikurk savo svajonių rankinę.

kARTù – skonis, bendrystė, menas kasdienybėje

Viskas prasidėjo nuo vienos merginos ir jos galvoje užgimusios nedrąsios idėjos. Nuolat parduotuvėse ieškodama TOS funkcionalios, kokybiškos, džiuginančių spalvų rankinės, galiausiai nusprendė ją susikurti pati. Taip pasaulį išvydo pirmoji moteriška ant peties nešiojama „kARTu“ rankinė vardu „Kavos Pupelė“. Metams bėgant žaidimas stiliaus prieskoniais sukosi žaibišku greičiu.

Kiek save pamena, „kARTu“ įkūrėja Ingrida visad buvo moderni šių dienų klajoklė – turėjo įgimtą norą keliauti, pažinti, pasiklysti pasaulyje ir į save „sugerti“ visą svetimų kraštų ir skirtingų kultūrų grožį bei unikalumą. Ir po tiek metų, kelionės vis dar yra pagrindinė kūrybinė jėga suteikianti Ingridai peno naujiems rankinių siluetams bei jų istorijoms kurti.

Taip, kiekviena „kARTu“ rankinė turi savąją istoriją, identitetą ir skonį.

Šiuo metu „kARTu“ pristato daugiau negu 40 rankinių bei kuprinių modelių. Juos metaforiškai vadiname įvairių prieskonių vardais. Nepavaldžios laikui, tačiau kuriamos pritaikant naujausias dizaino tendencijas, „kARTu“ rankinės skirtos miesto ritmą ir stilių propaguojančioms asmenybėms. Kiekviena iš jų unikali, kruopščiai siūta rankomis ir pagardinta tik geriausiomis emocijomis.

„kARTu“ vertina kokybę, ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Šias kertines vertybes deriname su moderniu dizainu ir šiuolaikinėmis tendencijomis. Esame socialiai atsakingi, tausojame aplinką ir jos teikiamas žaliavas, savo kolekcijose jas pritaikome iki 100%. Taip siekiame ugdyti atsakingą vartojimą ir aplinkai draugišką pasirinkimą.

Keletas skaičių apie mus

Veiklą pradėjome

2014

Kaune

Modelių

40 +

ir daugėja

Odų paletėje

100 +

spalvų, kurias keičiame atsižvelgiant į tendencijas ir sezoniškumą

 

Partnerių užsienyje

10 +

ir daugėja