Jūsų krepšelis

Kolekcija SPRING/SUMMER 21

„Atspirtis“

Naujausioje pavasario – vasaros „kARTu“ kolekcijoje „Atspirtis“ pristatomi net trys rankinių modeliai. Iš jų sau tinkantį aksesuarą atras tiek veiklios ir dalykiškos moterys, tiek svajingos miesto romantikės.

 

Kaip pasisako pati prekės ženklo kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė, „naujosios kolekcijos misija – pristatyti ne tik puikaus dizaino, bet ir praktiškas, įvairiapusiškas rankines, kurios moterims taptų nepakeičiamomis kompanionėmis kasdienybėje bei nauju atspirties tašku.“

 

„Ši kolekcija kitokia. Ir pastarieji metai tokie buvo – kupini iššūkių, netikėtų posūkių ir sprendimų. Šio pavasario – vasaros kolekcijoje pristatome tris rankinių modelius visiems gyvenimo scenarijams. Pastaruoju metu, manau, dauguma atrado ir save naujose srityse, perėjo daug išbandymų ir dar neatrastų kelių. Paskutiniu metu mus visus užklupęs ypatingai darbingas periodas, tad šios, tiek minimalistinės, tiek didesnį pareiškimą kuriančios rankinės, tikiu, yra būtent tai, kas privers ir vėl pasijusti ypatingai“, – sako kūrėja.

„kARTu“ prekinio ženklo kūrėja 2021 metų pavasario – vasaros kolekcijai „Atspirtis” pasirinko tris ingredientus: lengvumą, įvairovę ir drąsą. Kolekcija kalba apie laisvę sąmoningai bei motyvuotai laužyti taisykles, paminti idilę, atrasti naujas spalvas ir vėl iškėlus galvą žingsniuoti šurmulingomis miesto gatvėmis. Nebijoti ieškojimų ir atrasti save naujuose amplua. Kolekciją sudaro trys nauji rankinių modeliai – “Astilbė” “Eukaliptas” ir “Dašis”. “Dašis” – mažo silueto rankinė, kuri gali būti derinama kaip įvaizdinis aksesuaras (ant juosmens, ant kaklo ar įprastai ant peties). Su savim mėgstantiems pasiimti didesnį bagažą – puikiai pasitarnaus žaisminga “Eukalipto” rankinė ar šarmo kupinas “Astilbės” krepšys, kuriame vietą ras visas moteris gyvenimas.