Jūsų krepšelis

Artėjančiai vasarai – lietuvių kurti spalvingi aksesuarai

Naujoje „kARTu“ rankinių fotosesijoje – spalvingos karantino metu gimusios idėjos.

 

Lietuviškas mados prekės ženklas „kARTu“ stilingas šalies moteris vėl pradžiugino naujai pristatomomis rankinėmis. Rankinių modeliai, kuriuos jau spėjo pamilti daugelis, šį šiltąjį sezoną atgimė visiškai naujai. Spalvų pliūpsnis, elegantiški siluetai ir ryškūs akcentai kviečia drąsiai žengti gatvės mados podiumu.

 

Kaip sako pati „kARTu“ kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė, griežto karantino metu visi turėjome galimybę vienaip ar kitaip išnaudoti netikėtai mums suteiktą laisvą laiką. „Tuo metu jaučiau, kad tai puiki proga apmąstyti prekės ženklo judėjimo kryptis, išgryninti idėjas, kurių tiek daug nuolat sukasi galvoje, tereikia jas laiku pagauti. Karantinui pasibaigus turėjau tikslą į anksčiau pristatytus ir daugelio taip mėgiamus modelius pažiūrėti naujai. Norėjau įkvėpti moteris rinktis netikėtas spalvines idėjas pavasariui” – pasakoja kūrybos vadovė.

 

 

Pavasaris pagal „kARTu“, žinoma, spalvingas ir ryškus. „Manau, žaidimas spalvomis jau tarsi tapęs „kARTu“ vizitine kortele,” – juokiasi Ingrida. „Pati negaliu pakęsti nuobodulio ir sąstingio gyvenime, nuolat noriu judesio ir veiksmo, galbūt tai atsispindi ir mano kūryboje?”

 

Naujoji fotosesija ne tik ryški, bet ir kontrastinga, pristatanti skirtingus siluetus, rankines, tinkančias įvairioms progoms ir skirtingą gyvenimo būdą gyvenančioms moterims. „Čia sau tinkamą rankinę, tikiu, atras kiekviena moteris. Pristatome tiek elegantiškas ofiso rankines, tiek unikalių formų mini rankinukus pasimatymams mieste. Eksperimentuojame su spalvine gama, taip visi modeliai tarsi įgauna naują veidą” – pasakoja I. Jasinskė.

 

 

Kaip sako pati Ingrida, rankinių „kARTu“ komanda įvaizdinėmis fotosesijomis stengiasi į madą ir jos fotografiją kaskart pažiūrėti per vis kitą prizmę. „Pati daug domiuosi pasaulinės mados naujienomis ir tendencijų kaita. Žaviuosi, kaip keletą šimtų metų sėkmingai dirbantys mados prekės ženklai naujam sezonui atėjus sugeba nustebinti vėl ir vėl, sužadinti vaizduotę, atrasti save iš naujo. Tai stebėti ir semtis įkvėpimo man – didžiausias malonumas,“ – pasakoja „kARTu“ kūrybos vadovė.

 

 

https://www.lofficiel.lt/mada/kartu-spalvingi