Jūsų krepšelis

Ką padovanoti mylimai moteriai?

Moteris – tai stipri ir nuotykių ieškanti asmenybė. Mes ne tik jausmingos, mylinčios, rūpestingos, bet norinčios dėmesio ir širdį džiuginančių dalykėlių. Dažnai užtenka saldaus pyragėlio ar kavos pertraukėlės tarp užimtų dienos darbų, bet kartais norisi kažko gražaus, tvaraus ir ilgaamžiško.

Dažnai mūsų, moterų, klausia, kam gi tau tiek rankinių? Viskam! Vasarai – ryškios, šventei – elegantiškos, rudeniui – talpios, išvykai – noriu kuprinės! Viskas ir dar daugiau – pas mus, kARTu studijoje, kur turime galimybę personalizuoti slapčiausius moterų norus ir idėjas.

Savimi pasitikinti ir veikli moteris – visada užtikrinta kiekvienu savo žingsniu. Mums šventei reikia mažos rankinės, darbui – talpios rankinės ar kuprinės, o kelionėms – hmm… viskam reikia būti pasiruošus! Tačiau gegužės pradžioje, bene visų mintyse sukasi vienas žmogus ir klausimai, ką gi JAI padovanoti?

Mama. Kiekvienam išgirdus šį žodį, širdelė suvirpa skirtingais jausmais. Vieniems tai kelia šypseną, kitiems jaudulį širdyje, o kiti jaučia begalinį norą padėkoti mamai už viską.

Gėlės, kelionės ir apkabinimai – viena iš dažniausiai dovanojamų dovanų mamai, tačiau kartais norisi kažko tvaraus, apčiuopiamo ir įsimintino.

Galbūt tai galėtų būti kARTu odinė piniginė? Savo piniginę gali rasti kiekviena – nuo mažo monetų dėklo  “Čiobrelio”, talpesnio, bet santūraus “Kmyno” ar “Šlamučio” iki talpios ir svajingos “Gudobelės”.  Ne išimtis ir mūsų naujasis kARTu šeimos narys “Pelynas”, kuris turi tris dydžius ir gali būti naudojamas ne tik kaip piniginė, bet ir kaip elegantiška delninė.

    

 

Mums, moterims, niekada nebūna per daug vietos daiktams, todėl galbūt mamai praverstų elegantiška ir talpi kosmetinė “Šermukšnis” ar “Šaltekšnis”, o gal maža ir sauganti tik smulkiausius daiktus odinė kosmetinė “Čiobrelis”? O galbūt ateinančiai karštai vasarai reikėtų stilingo odinio akinių dėklo “Anyžius”?

 

Atrodo, kad nors ir maža dovanėlė gali suteikti laimės, tačiau kartais atrodo, kad ne visiems patinka tai, kas patinka mums. Todėl kARTu studija siūlo mamos šypseną išgauti mūsų dovanų kupono dėka – tai puiki dovana mamai, kuri galės išsirinkti bet kurią piniginę, kosmetinę, dėklą, o gal net tvarią ir laikui nepavaldžią odinę rankinę ar kuprinę.

kARTu studijoje, išsirinkę gaminį, galite išsirinkti norimas spalvas iš mūsų odų paletės, taip pat pasidaryti papildomų kišenėlių ar slaptų skyrelių. Čia galite laisvai reikšti savo idėjas ir paversti jas realybe.