Jūsų krepšelis

kARTu gaminiai – ne tik moterims!

Stilius, mada ir naujovės – tai neatsiejama daugumos gyvenimo dalis. Kasdieninio įvaizdžio detalės, patogumas ir išskirtinumas svarbus ne tik moterims, bet ir vyrams. kARTu studijoje rasite tiek vyriškų piniginių, tiek sportinių krepšių ir kuprinių. Leiskimės į trumpą vyriškų gaminių apžvalgą ir kARTu išsirinkime Jums tinkamiausią kompanioną.

Versliam biuro vyrui, mūsų gaminių sąraše, rasime talpų vyrišką krepšį Vilkdalgį arba Šalaviją, į kuriuos telpa A4 formatas. Odinių rankinių rankenos yra sustiprintos dvigubomis siūlėmis, kad atlaikytų sunkesnį dokumentų ar kitų versliam vyrui reikalingų reikmenų svorį. Tai patogūs krepšiai subtiliems džentelmenams ir darbų sūkuryje asmeninio stiliaus nepametantiems vyrams. Plačios odinės juostos išlaiko tvirtą rankinės formą, bei pakelia sunkų bagažą – tiek fizinį, tiek emocinį. Pasitikėk savo kompanionu ir jis palaikys jus žygiuojant tikslo link.

Šalavijas.

Vilkdalgis.

Organizuotiems vyrams mūsų gaminių asortimente rasime vyrišką piniginę. “Rozmarinas” turi vieną platų skyrelį kupiūroms, užtrauktuku užtraukiamą kišenėlę monetoms ir tris talpias kišenėles kortelėms.

Tvarkingai susidėti savo kasdieniniam naudojimui skirtus daiktus ir patogiai nešiotis juos su savimi Jums padės kelionių, naujų potyrių ir neeilinių įspūdžių mėgėjas vyriška kosmetinė “Šaltekšnis”. Su nedideliu, tačiau ypač talpiu “Šaltekšniu” galite jaustis ramus, nes būtiniausi daiktai visada kARTu.

“Bazilikas” – ne tik stilingas,  bet ir talpus. Odinis Dėklas „Bazilikas“ – ypatingai pamėgtas drąsių, visada užsiėmusių, tačiau organizuotų ir modernių miesto vyrų. Jame savo vietą ras nešiojamasis kompiuteris ir telefonas, dokumentai ar knyga.

Laisvalaikis – vienas iš populiariausių gero laiko praleidimo būdų, todėl neturėtų būti keista, kad laisvalaikiui skirtų gaminių kARTu sąraše yra daugiausiai. Vieni savo laisvalaikį leidžia gamtoje, antri – mieste, treti – keliaudami ir ieškodami nuotykių. Paklausus mūsų studijos klientų, kam dažniausiai renkasi kuprinę ar krepšį, padarėme trumpą apžvalgą, kam ir koks gaminys labiausiai tinkamas.

Sportinį krepšį “Kadagys” dažniausiai renkasi tie, kurie mėgsta pabėgti nuo miesto šurmulio ir leistis į keliones, taip pat tie, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį ir ten talpina įvairius sportui skirtus reikmenis. Šis kelioninis krepšys ne tik talpus, bet ir stilingas!

Miesto gyvenimui svarbu patogumas ir minimalistiškumas. “Šalpusnis” talpins svarbiausius Jūsų daiktus ir visada bus šalia Jūsų. Universali vyriška rankinė gali būti dėvima keliais būdais: ant vieno peties, įstrižai ant krūtinės, arba ant liemens.

Stilingi ir patogumą mėgstantys vyrai dažniausiai renkasi tarp šių kuprinių: “Mairūnas” – šią kuprinę renkasi organizuotumą mėgstantys vyrai. Kuprinės petnešos storos ir tvirtos, vidinį kuprinės išplanavimą puikiai galima papildyti papildomais skyriais.  Kuprinę “Agavą” renkasi stilių ir išskirtinumą vertinantys vyrai, “Agava” turi net keletą nešiojimo būdų, kurie kiekvieną įvaizdį gali padaryti vis kitokį. “Alaviją” renkasi sportinį stilių mėgstantys vyrai, ši kuprinė labiau tinkanti laisvalaikiui ir patogioms kelionėms. “Imbieras” išskirtinis savo forma ir pasiūvimo būdu, į šią kuprinę galite ne tik sutalpinti ne mažai daiktų, bet ir sukurti išskirtinį įvaizdį. Jos visos talpios, savotiškai elegantiškos ir stilingos. Kuri kuprinė Jūsų akis traukia labiausiai ir Jūsų stiliui tinka geriausiai?