Jūsų krepšelis

kARTu odinės rankinės ir ES.TAR naujausios kolekcijos pristatymas

Praošus stulbinančiam kolekcijos pristatymui ir vis dar pulsuojant tik teigiamoms emocijoms, skubame kARTu su Jumis pasidalinti nepamirštamomis akimirkomis.

Spurdančiomis širdelėmis iš malonaus jaudulio, pavasarišką penktadienio vakarą,  kARTu komanda susiruošė į sostinę, kurioje mūsų laukė dėmesį kaustantis ES.TAR naujos kolekcijos pristatymas, kurios įvaizdžius papildė ir mūsų kARTu rankinės. ES.TAR prekės ženklas įkurtas prieš 4 metus, tačiau per juos spėjo pasižymėti Lietuvoje ir už jos ribų. Dalyvavo ne vienoje mados infekcijoje, kūrė drabužius Lietuvos atlikėjams, industrijos atstovams.  Svarbu paminėti, kad šiemet Lietuvos Eurovizijos atstovas Silvester Belt didžiausio Europos muzikos renginio raudonuoju kilimu žengė būtent su ES.TAR drabužiais. Prekės ženklo įkūrėjas Saimonas Tartenis turi ilgametę ir tarptautinę patirtį mados pasaulyje. Kartu su prekės ženklu JordanLuca, Saimonas kaip vyriausiasis dizaineris, kasmet dirba Paryžiaus, Londono ir Milano mados savaitės renginiuose.

Dizaineris teigia, kad ši kolekcija buvo žingsnis kiek tolėliau – į nostalgiją 2000-iesiems ir mintis, kaip tada viskas buvo paprasta ir lengva. Tai kartu ir hedonizmo apmąstymas – kaip reikėtų gyventi šiandien, kad po dešimtmečio ramiai sakytume „kaip tada buvo smagu”. Svarbu pabrėžti, kad ši kolekcija – tai parodymas, kad prekinis ženklas auga, keičiasi, geriau suvokia tiek savo kliento profilį, tiek tai, kokių drabužių reikia realiam gyvenimui. Jei anksčiau pakakdavo sudėti įvaizdį vien tam, kad modelis praeitų podiumu, šįkart jau buvo galvojama apie gamybą, dydžius, lekalus. Ši komanda tolsta nuo studentiškos „pasidaryk pats“ perspektyvos ar didelių šokiruojančių manifestų ir artėja prie realybės – aišku, „ES.TAR“ stiliumi. 

Šioje kolekcijoje pasirodė Ajero, Dašio, Cinamono ir Nasturtės modelių rankinės.  kARTu rankinės buvo derinamos prie tam tikro įvaizdžio: juodas matinis roplys ir lakinis su juodomis lygiomis detalėmis Cinamonai – papildė tamsesnių spalvų įvaizdžius.  Ajero modelio baltas roplys buvo derinamas su ilga aptempta suknele, kuri dvelkė santūrumu ir elegantiškumu, o rožinio roplio Nasturtė atrodė kaip saldus saldainis, kuris derinamas su kasdieniškai ne kasdienišku rožiniu įvaizdžiu.  Juodas matinis Ajeras papildė vyrišką elegantiškumo ir griežtumo šleifu dvelkiantį įvaizdį.  Dašio modelio juodo lako rankinės buvo puikiai priderintos tiek prie vyriško, tiek prie moteriško įvaizdžio. Kiekviena rankinė buvo papildyta metaliniais pakabukais su ES.TAR logotipu – tai puikiai atsispindėjo ES.TAR x kARTu bendradarbiavimą.

kARTu komanda džiaugiasi, kad turėjo galimybę prisidėti prie akinančių ES.TAR sukurtų įvaizdžių, kartu pasinerti į pasiruošimo procesą, dalyvauti viso to rezultate, pamatyti užkulisius, žinomų influencerių ir garsenybių virtinę bei, žinoma, didžiuotis ir pasveikinti ES.TAR su pribloškiančia nauja kolekcija.  kARTu studijoje vis dar netyla kalbos, įspūdžių dalijimasis, teigiamos emocijos, nuoširdus juokas ir džiaugsmo bei nuoširdaus pasididžiavimo ašaros.