Jūsų krepšelis

kARTu rankinių studija pristato vėjo ir jaukaus sodrumo pilnus rudens įvaizdžius

Ruduo į kasdienybę grąžina jaukumą, sodrumą ir išraiškingus prieskonius, tad naują vėsųjį sezoną kARTu studija pasitinka tamsių spalvų ir švelnios pajūrio ramybės pilna rankų darbo rankinių fotosesija. Jūros bangos atneša drąsos, o virš galvos sukasi naujų minčių debesys. Eiti per klampų smėlį nebesunku, nes asmeniški aksesuarai suteikia ryžto ir pasitikėjimo savimi!

 

Kaip atrodo Jūsų ruduo? Kaip nuraminate savo vidų – giliai kvėpuodami sodraus miško pavėsyje ar bėgdami vėjuotu jūros krantu? Išlikite savimi ir nesipriešinkite nuojautai – kasdieniame žaidime prieš veidrodį yra vietos visiems charakteriams, būdams ir norams. kARTu kūrybos namai kviečia pasidžiaugti rudens siūloma audinių ir tekstūrų galybe, bei eksperimentuoti jas derinant tarpusavyje! Stilinguose kadruose žaidžia lygi oda ir stambios vilnos raštai, dirbtinio kailio minkštumas papildo standžios medvilnės kampus, griežtus klasikinius kirpimus paįvairina patogūs nėriniai.

 

Jei išsiblaškėte užduočių audrose ir per tamsų rutinos dangų nebematote šviesaus pozityvo, tvirtai stovėti ant kojų padės aiškus savo stiliaus pažinimas. Sakoma, jog grožis slypi žiūrinčiojo akyse, tad ir tamsiame kolorite atgimusias kARTu rankines kviečiame interpretuoti asmeniškai. Juoda spalva – nuobodi ar universali? Lygi geometrinių formų rankinė „Santalas“ – per daug griežta ar elegantiškai papildanti dalykinę aprangą? O kada jautiesi geriau: spalviškai prisiderinusi prie blankios rudens pilkumos ar ryškiai spindinti drauge su taip trumpai, bet ak, kaip smagiai žaižaruojančiais, ryškiais medžių lapais?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kARTu – tai kūrybos virtuvė, kurioje gimsta išraiškingi ilgaamžės mados prieskoniai. Artėjant žiemai keičiasi kasdienybės įpročiai, tad sezono skoniai juntami ir fotosesijos įvaizdžiuose. Įsisukus į sparčią darbotvarkę, saldus „Šokoladas“ ir minkšta „Vanilės“ rankinė skatina nepamiršti mažų malonumų. Atsikvėpti nuo žvarbos ir pasimėgauti puodeliu karštos arbatos kviečia patogi kuprinė „Šaltmėtė“, mini rankinė „Notrelė“, kasdienė piniginė „Čiobrelis“. Ruduo neprivalo būti slogus, liūdnas ar monotoniškas. Paįvairinkite derinius gurmaniškais akcentais: sodriais kasdienio stiliaus elementais, gaiviais aksesuarais ir saldžiomis detalėmis.

Viena svarbiausių užduočių, norint nepamesti savęs – rasti balansą. Tarp „reikia“ ir „noriu“, tarp primestų socialinių normų ir identiteto, todėl daugiafunkciniai kARTu aksesuarai lengvai prisitaiko kasdienėse pusiausvyros paieškose. Rankinių ir kuprinių modeliai turi kelis dėvėjimo būdus, nes propaguojame tvarumą per funkcionalumą, nepamirštant asmeninių stiliaus vizijų. Iš gaivaus pajūrio skrenda linkėjimai nuo kARTu komandos – lai ruduo iš niūraus sezono tampa ramiu laikotarpiu visapusiškam pasirūpinimui savimi.