Jūsų krepšelis

„kARTu“ skelbia nostalgiškai stilingą rudens sezoną

Publikuota http://www.zmones.lt

Unikalų stilių puoselėjančioms Lietuvos moterims puikiai pažįstamas lietuviškų odinių rankinių prekės ženklas „kARTu” pristato moderniai elegantiškas šaltojo sezono stiliaus gaires. 

 

 kARTu” prekės ženklo įkūrėja ir kūrybos vadovė I. Jasinskė sako, kad ieškant unikalių aprangos aksesuarų šį rudenį ir žiemą ypatingai taiklu atverti savo mamų ar močiučių spintas. „Tas visiems mums puikiai pažįstamas pasakymas, kad mada tam tikra prasme sukasi ratu, išties turi tiesos. Šį rudenį ant podiumų matome ypatingai daug stiliaus akcentų ir aksesuarų, kurie mūsų mamoms tikrai sukeltų nostalgiją ir primintų jų jaunystės metus”. 

 

Dizainerės gimtajame mieste Kaune įamžintuose kadruose pagrindiniu įvaizdžio akcentu tampa, žinoma, rankinė, tačiau taip pat pastebimi ir tokie vintažinį prieskonį suteikiantys aksesuarai kaip lankelis, klasikinio kirpimo lietpaltis, unikaliais raštais puoštos senovinės skaros. „Svarbu tai, kad šie nostalgija įkvepiantys įvaizdžiai nėra tiesiog suvaidinti. Sakykime, nuotraukose matomas platus smėlinis lietpaltis išties yra fotosesiją įamžinusios fotografės močiutės išlaikytas rūbas, o vieni bene pagrindinių aksesuarų  – nuostabiai gražios skaros taip pat atkeliavo iš kitos kolegės močiutės kolekcijos. Paprašyta paskolinti ji apsidžiaugusi mums pririnko daugiau negu keletą!” , – šypsosi I. Jasinskė. „Norėjosi autentikos. Manau svarbu ne mėgdžioti, o atrasti iš naujo. Tai ypač aktualu šiame perdėto vartojimo pasaulyje.”

 

Prekės ženklas iš naujo atrado ir būtent šiam rudens sezonui skirtus, savo jau anksčiau pristatytus rankinių modelius. „Šios rankinės matytos ir ankstesnėse mūsų kolekcijose bei jau spėtos būti pamiltos daugelio klienčių, tačiau jaučiu, kad skirtingi įkvėpimai lemia kiekvieną jų kas kartą atgimstant naujai. Šįkart neribojau savęs ir neprisirišau prie, sakykime, vienos spalvinės temos, norėjau parodyti skirtingas vienos moters puses tiek stiliaus, tiek asmenybės prasme. Būtent todėl šioje rudens fotosesijose pamatysite ir švelnių rudos, kreminės, bronzos atspalvių, ryškios ir charakteringos raudonos, klasikinės juodos o taip pat ir netikėtų šviesios pastelės derinių”. 

 

Kalbant apie spalvų pritaikymą ir sezoniškumą, „kARTu” kūrybos vadovė išreiškia tvirtą nuomonę. „Ši pasenusi taisyklė vasarą rengtis spalvingai, o žiemą tamsiai turėtų būti užmiršta jau labai seniai. Nustembu kaskart išgirdusi, kad moterys vis dar nedrįsta žiemą nešioti, sakykime, ryškiai raudonos rankinės. Bet kodėl gi ne? Šiomis niekuo neparemtomis nuostatomis mados pasaulyje seniai nebesivadovaujama, kaip, tiesa, nyksta ir pačio sezoniškumo sąvoka.”  I. Jasinskė pamini, kad net ir rudens/žiemos sezonui skirtose kolekcijose pastebėsite ypatingai ryškių sprendimų, plonų medžiagų ir akį traukiančių aksesuarų. Dizainerė sako, kad ruduo – kaip tik puikus metas spalvomis džiuginti pilkas miesto gatves. 

 

Paklausta, ar prieš prasidedant lietuviškos žiemos sezonui dar sulauksime ir naujų rankinių siluetų, I. Jasinskė šypsosi. „Visų paslapčių per anksti išduoti nenoriu, tačiau dar šį šaltąjį sezoną „kARTu” tikrai pristatys ir keletą naujų rankinių, kurias, tikiu, pamils moterys vertinačios unikalumą ir demonstruojančios drąsias asmeninio stiliaus taisykles. Augame, keičiamės ir einame tik pirmyn, iššūkiai tai mūsų pagrindinė varomoji jėga. Mėgstame klientes ne tik džiuginti, bet ir stebinti, tad to ir galite tikėtis.” 

 

https://www.zmones.lt/naujiena/skelbiamas-nostalgiskai-stilingas-rudens-sezonas-atverkite-mamu-ir-mociuciu-spintas.728cb9f4-faee-11e9-9fe0-aa000054c883