Jūsų krepšelis

„kARTu“ studija pristato naują vasariškų rankinių kolekciją „Breathe Out“

Žiemos pabaiga visų mūsų gyvenimus supurtė iš esmės, o ir pavasaris, kaip tyčia, buvo šaltas ir nykus. Tai tapo sudėtingu, bet svarbiu laiku iš naujo permąstyti vertybes, kūrybos svarbą ir kasdienių darbų prasmę.

 

 

 

„kARTu“ kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė pasakoja, jog didžiulio siaubo, baimės ir nežinios akivaizdoje, daug dalykų įgavo naujas reikšmes: „Džiūgauti ir kalbėti apie ryškius aksesuarus atrodė nepadoru, netinkama, beprasmiška. Nusprendėme, kad nauja kolekcija gali palaukti. Visą pavasarį praleidome tolimesnių mados studijos planų apmąstymuose, klausdamos savęs, kas mums ir mūsų klientams dabar yra svarbiausia.“

Mintis, kad turime nepasiduoti baimei ir tęsti savo kasdienius darbus, tapo ir nelengvu iššūkiu, ir dideliu paskatinimu judėti į priekį. Iš čia kilo pagrindinė naujos rankinių kolekcijos idėja – “iškvėpti”: kad ateitų naujas įkvėpimas, visų pirma turi iškvėpti.

 

 

 

Pastarieji mėnesiai padėjo kaip reikiant apsivalyti nuo apsimetinėjimo ir aiškiai sudėliojo tikrąsias vertybes į vietas. Išorėje užtilus nereikalingam triukšmui, galvoje lieka skaidri ramybė ir lengvumas. Kokia laimė, jog vasara lepina mus svaiginančiai grynu oru, šiltais vėjais ir mintis išvalančia žaluma! kARTu kviečia užsimerkti, pripildyti plaučius sodraus vasaros oro ir su palengvėjimu iškvėpti: skaudulius mintyse ir sunkumą krūtinėje. Kai viduje švaru, tuomet naujos idėjos turi vietos augti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tokios nuotaikos atsispindi ir stilingoje rankinių fotosesijoje: aptakios formos leidžia akims pailsėti, švarios linijos sugrąžina balansą, šviesios spalvos kviečia iš naujo patikėti ramybe, laisve ir tiesa. Nesvarbu, ar vasarą leidi miško pakraštyje ar įkaitusio betono džiunglėse, harmonija visada prasideda Tavyje.

 

Prie kARTu rankinių šeimos šią vasarą prisijungia trys nauji modeliai: talpus ir kasdiene laisve alsuojantis Asiūklis, subtilus Ajeras ir į vėjavaikiškus nuotykius kviečianti žaismingoji Dilgėlė. Naujoji odinių rankinių kolekcija šį kartą atsisako įmantrių formų bei ekstravagantiškų detalių ir kviečia mėgautis natūraliu lengvumu, paprastumu, viltingu šviesumu. Šviežioms mintims reikia švaraus fono ir sutelkto dėmesio, tad ir spalvos vasariškų rankinių kolekcijoje – paprastos, lygios, švelnios. O melancholijoje nepaskęsti padės linksmai vėjyje šokantys kutai!

 

„Breathe Out“ – tai laimė giliai įkvėpti gryno oro ir nepamatuojamas džiaugsmas turėti visą pasaulio laiką. Šiltas vakaras mieste su artimiausiais draugais ir malonūs šiurpuliukai išsimaudžius šaltoje jūroje. Tai nurimęs protas ir į kūną grįžtanti energija. Tai laimė tiesiog būti.

Nuotraukos – Vaidas Jokubauskas