Jūsų krepšelis

kARTu šventinė rankinė

Šventinės rankinės yra neatskiriama elegantiškos aprangos dalis, kuri padeda užbaigti bet kokį vakaro ar iškilmingo renginio aprangos įvaizdį. Tokios rankinės yra  sukurtos tam, kad talpintų tik būtiniausius daiktus – telefoną, piniginę, lūpdažį ir keletą kitų smulkmenų. Elegantiškos ir stilingos šventinės rankinės yra nepakeičiamos kompanionės bet kokioje ypatingoje progoje, kurios suteikia jums norą spindėti ir pasitikėti savimi. Šventinės rankinės yra svarbus aksesuaras, kuris prideda blizgesio ir elegancijos kiekvienai progai. Jos dažnai pasižymi išskirtiniu dizainu ir aukštos kokybės medžiagomis bei tvarumu.

Vestuvės

Rankinė skirta nuotakai yra daugiau nei tik stilingas aksesuaras – tai įvaizdį paryškinantis elementas, suteikiantis tiek elegancijos, tiek praktiškumo. Tokios rankinės dažnai yra nedidelės ir skirtos smulkiems dalykėliams: lūpdažiui ir veidrodėliui ar nosinaitei. Tokia rankinė ne tik papildo nuotakos įvaizdį, bet ir suteikia jai saugumo jausmą, žinant, kad visi reikalingi daiktai yra po ranka svarbiausią gyvenimo dieną.

Mažas Dašis – suteikia išskirtinį žavesį ir rafinuotumą. Jo kompaktiškas dydis leidžia sutalpinti tik būtiniausius daiktus. Rankinės viduje pamušalas, vienas skyrelis ir papildoma vokelio tipo kišenėlė telefonui/raktam, komplektuojama su vienu nusegamu dirželiu.

Eukaliptas – neabejotinai išskirtinė įvaizdžio detalė. Jis kiek didesnis ir talpesnis. Rankinės viduje pamušalas, du skyreliai ir dvi užtrauktuku užsegamos kišenėlės telefonui/raktams. Rankinė užsegama metaliniu magnetuku. Komplektuojama su dviem nusegamais dirželiais.

Būnant vestuvių svečiu, kyla daug klausimų: kokia rankinė derėtų prie mano suknelės? Noriu talpios, bet mažos rankinės. Reikia kažko puošnaus, nekasdieniško ir išskirtinio. Mes žinome, kad svečio rankinė – tai svarbus aksesuaras, kuris papildo jūsų įvaizdį. Apžvelgėme savo kARTu šeimos narius ir parinkome Jums tinkamiausius rankinių modelius.

Delninė Pelynas – joje rasite vietos reikalingiausioms smulkiems, moteriškiems dalykėliams. Tai ne tik talpi, bet ir elegantiška delninė, kuri suteikia švelnumo, grakštumo ir solidarumo šventiniame Jūsų įvaizdyje. kARTu studijoje galite susikurti delninę, kuri atitinka jūsų aprangos spalvą ar stilių ir tą dieną jaustis ypatingai.

Rankinė Varnalėša – ji gelbės kai norėsis lengvumo. Blizgaus metalo grandinėlė deriniams suteiks šaltą akcentą, o patogumą užtikrins platus odos dirželis ant peties.

Melisa mini – ypatingai elegantiška, suteikianti šarmo kiekvienam dėvimam deriniui, rankinė komplektuojama su nusegamu dirželiu bei sidabrine nusegama grandinėle.

Norint talpesnio ir išskirtinio varianto siūlome koketišką Artišoką! Standus pagrindas ir minkštas rankinės korpusas sukuria harmoningą balansą, o metalinės dirželio detalės – išraiškingus akcentus!

Delninė „Pipiras”– mažasis kARTu šeimos narys. Jį patogu nešioti dvejopai: užkišant ranką per odinį dirželį delninės centre arba užsidedant kilpelę ant rankos riešo.

Rankinė vakarui mieste/ įmonės vakarėliui ar gimtadienio šventei

Rankinė ne tik tam, kad galėtumėte nešiotis būtiniausius daiktus, tokius kaip telefoną, piniginę ar lūpdažį, bet ir tam, kad papildytų Jūsų įvaizdį bei suteiktų prabangos ir išskirtinumo. Tarp kARTu rankinių modelių – puikiai derančios rankinės tiek vakarui mieste, tiek įmonės vakarėliui ar gimtadienio šventei.

Levanda – tai rankinė, kuri visada pasiruošusi romantiškam vakariniam pasivaikščiojimui mieste ar trumpai išvykai. Ši rankinė užsegama metaline sagtele.

Lengva ir elementari mini rankinė – Ajeras. Šios rankinės viduje rasite papildomą odinę kosmetinę smulkmenos, o jos išskirtinė forma, trauks aplinkinių akis.

Santūraus miesto stiliaus akcentas ir simetrijos įsikūnijimas –  rankinė Nasturtė.  Rankinė užsegama užtrauktuku. Komplektuojama kartu su nusegama trumpa rankenėle ir nusegamu ilgesniu dirželiu.

Kuminas – tai  kompanionas, kuris tiks visur ir visada, tiek ryte skubant į darbą, tiek keliaujant į koncertą ar leidžiant vakarą mieste. Jo griežtos formos ir elegantiška kišenėlė priekyje – organizuotumo prieskonis.

Moteriškai saldi, tačiau kaprizinga – Notrelė. Komplektuojama su 2 diržais, todėl galėsite sukurti net keletą vakaro įvaizdžių vienos rankinės dėka.