Jūsų krepšelis

Laukinė, nuotykių pilna vasara su ,,kARTu” rankinėmis

Pastarieji metai buvo pilni iššūkių – niūri ir monotoniška kasdienybė skatino ne tik fizinę, bet ir psichologinę mūsų devalvaciją. Tai mus privertė paskęsti nuobodžioje rutinoje ir užslėpti savo kūrybiškumą. Džiugu, jog vasara apdovanojo mus šiluma ir saule! Žmonės, ištroškę įspūdžių ir nuotykių, džiaugėsi vasariškais malonumais ir mėgavosi ja pilnomis krūtinėmis. Prisiminkime maloniausias laukinės vasaros akimirkas ir ryškią ,,kARTu” rankinių fotosesiją.

Spalvingos rankinės moterims ir kiti gaivūs odiniai aksesuarai, pagaminti Lietuvoje, fotosesijoje žaidė gyvoje gamtoje ir kvietė atsiduoti vasaros malonumams!

Akimirka sustoja, užmerkiu akis ir užmiršęs betonines miesto džiungles, atsiduriu kitoje realybėje – smėlėtos Nidos kopos, atgaivą suteikiantis vandens čiurlenimas, dangaus žydrumas ir neapsakomo grožio Lietuvos žaluma – visa tai, naujų spalvų įkvėpimas, atsispindintis kARTu rankinių modeliuose.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini rankinė, rankinė per petį, o gal pusę vasariško gyvenimo sutalpinantis odinis krepšys? Visi lietuviškų rankinių modeliai atgimė su pliūpsniu spalvų, su dar daugiau kūrybiškumo ir svajonių, kurias pildome kiekvieną dieną, net ir tada, kai vasara baigiasi.

Fotosesijos metu kARTu studija pristatė tendencingas odinių rankinių spalvas bei
stilingus derinius prie jų. Pagrindinė fotosesijos mintis – vasaros žavingumas, kuris įkvepia nebijoti palikti nykią kasdienybę, ieškoti nuotykių ir būti unikaliu. Taip pat, kalbėjome apie išskirtinumą, kuris yra vienas iš nuostabiausių žmogaus bruožų. Jis skatina ištrūkti iš stagnacijos būsenos ir nuolat tobulėti tiek dvasine, tiek fizine prasme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viena iš vasaros naujienų – akinių dėklai. Odinis akinių dėklas Anyžius – tai gurmaniškas mados elementas. Prisegę jį rankinės išorėje sukursite ryškų įvaizdžio akcentą, o paslėpę dėklą rankinės viduje – turėsite tik Jums matomą, išskirtinį prieskonį kasdienybei pagardinti.

 

 

 

 

 

 

 

 

,,kARTu” rankinių studijos kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė, mąstydama apie šią vasarą, dalinasi pastebėjimais ir teigia, jog savo gaminiais ji skatina nebijoti ir nederinti rankinės prie aprangos atspalvių – tegul tai būna atskiras ir ryškus aksesuaras, kuris suteiks įvaizdžiui žaismingumo ir įvairumo.

Vasara, tai laikotarpis, kuris skatina išsilaisvinti. Tikimės, kad ji buvo tokia, kuri kutena iš vidaus, sujudina pačius slapčiausius troškimus ir įžiebia aistras. Linkime ir toliau svajoti, kurti ir ragauti gyvenimą. Platus spalvų spektras bei natūralios rankinių dizainai užtikrins galimybę kiekvienam atrasti savo mėgstamą stilingą kombinaciją, su kuria kursite nepamirštamus nuotykius visais metų laikais!