Jūsų krepšelis

Miesto romantikėms – pastelinių atspalvių ir modernaus dizaino rankinės

Lietuviškos odinės rankinės „kARTu“ pristato vasaros kolekciją miesto romantikėms.

 

Lietuviškų rankinių prekės ženklas  „kARTu”  šį šiltąjį sezoną stilingas miesto moteris džiugina išskirtinėmis naujienomis. Mėgstanti stebinti „kARTu” komanda pristato vasarai dedikuotą kolekciją, kurioje tik vienas unikalus rankinės modelis. Kaip sako prekės ženklo kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė: „Priimti iššūkį vieną rankinę pateikti skirtinguose amplua buvo įdomus ir inspiruojantis eksperimentas.”

 

Kad ir kokia vasara jūsų laukia priešakyje, „kARTu” prižada sužadinti norą eksperimentuoti savo stiliumi, rinktis ryškias įvaizdžio detales. Naujausias „kARTu” rankinės modelis klientes džiugins visa palete pastelinių ir keletu kiek sodresnių spalvų, kurios skirtos iš anksto planuojančioms tendencingus aprangos ansamblius šaltesniems orams. „Klientės galės rinktis iš dviejų skirtingų dydžių ir begalės spalvų. Puikiai žinau, kad išeinant iš namų moteris nori su savimi turėti viską, ko gali prireikti, tad pristatome ne tik mini, bet ir midi dydžio rankinę,” – plačiau pasakoja I. Jasinskė.

 

 

„Kaip šis rankinės modelis bus interpretuojamas ir derinamas, priklausys nuo moters, kuri ją pamils ir nešios,” – apie idėjos gimimą pasakoja Ingrida. Pristatomoje įvaizdinėje „kARTu” naujojo sezono fotosesijoje ypač daug šviesos, pastelinių, gaivių spalvų. Viziją, kaip pateikti vienos rankinės istoriją, Ingrida sako turėjusi jau seniai. „Kiekviena mūsų kurtą rankinę nešiojanti moteris yra išskirtinė, kaip ir to paties modelio rankinės – tokios pačios, bet nepaprastai skirtingos. Šio sezono naujiena „kARTu” rankinių šeimoje – visas vienijantis, nesibaigiančią vasarą skelbiantis moteriškas manifestas.”

 

 

Daugiau negu šešis metus gyvuojantis prekės ženklas „kARTu” savo klientėms tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų siūlo ypač didelį rankų darbo rankinių pasirinkimą, išskirtinį dizainą ir nepriekaištingą kokybę. „Naujose kolekcijose nuolat pristatome keletą skirtingų modelių. Visada galvoju apie moteris, kurių apranga, pomėgiai ir prioritetai skiriasi. Noriu kiekvienai jų pasiūlyti stilingą ir puikiai gyvenimo būdui tinkančią rankinę ar kuprinę. Šįkart džiaugiuosi pristatydama nepaprastai universalų modelį, kuri tiks bet kokiam vasaros scenarijui, nesvarbu, vaikštinėjant pajūriu ar skubant į ofisą miesto centre,” – šypsosi I. Jasinskė.

 

 

Ingrida mini, kad nuolat stengiasi atsižvelgti į klienčių norus ir suprasti, kuo gyvena kiekviena „kARTu” moteris. „Turbūt daugelis sutiktų, kad visų mūsų vasara – tai ne tik nerūpestingos atostogos. Taip, vasarą dažniau negu bet kada norime pasimėgauti poilsiu, tačiau nenustojame dirbti, skubėti, miestas ir toliau dūzgia, o viena diena nepastebimai keičia kitą.”

 

Vasarą vis dar didelę dalį laiko gyvename ypač greitu ritmu, o oficiali apranga išlieka artima daugeliui moterų. I. Jasinskė pamini, kad ši rankinė puikiai prie tokio stiliaus tiks ir taps stilingu, subtiliu aksesuaru tiek pajūryje, tiek keliaujant į svarbų susitikimą. „Viskas, apie ką svajojome ir kuo gyvenome belaukdami saulėtų vasaros dienų, šįkart realizavosi vienintelio silueto pavidalu. Rankinė – tarsi personažas, kuris keisis kiekvienos iš jūsų rankose.”

 

https://www.lofficiel.lt/pirkiniai/miesto-romantikes