Jūsų krepšelis

Natūralios spalvos, namų jaukumas, naujas hitas ir… naminiai gyvūnai!

Naujausioje „kARTu“ kolekcijoje šįkart pristatomas vienas rankinės modelis ir keli mažesni aksesuarai. Kaip sako pati prekės ženklo kūrėja Ingrida Jasinskė, prekės ženklo misija – pristatyti ne tik puikaus dizaino, bet ir praktiškas, įvairiapusiškas rankines, kurios moterims taptų nepakeičiamomis kompanionėmis kasdienybėje.

 

„Būtent tokia ir yra ši kolekcija. Joje pristatome vieną, iki smulkmenų išpuoselėtą rankinės modelį visiems gyvenimo atvejams. Džiaugiuosi, kad palaikydama artimą ryšį su klientėmis dažniausiai puikiai jaučiu, ko joms reikia vieną ar kitą sezoną. Po vasaros mus visus užklupo darbingas periodas, tad ši minimalistinė, ypač talpi rankinė, tikiu, yra būtent tai, kas aktualu šiuo metu“, – sako kūrėja.

 

   

 

Paklausta, kaip gimė tokios netikėtos fotosesijos idėja, I. Jasinskė atsakė turinti puikią komandą, kuri naujų užmojų niekad nestokoja. „Įsivaizduodama šio šaltojo sezono kolekciją svajojau perteikti tą nesuvaidintą jaukumą, pavaizduoti sezono ramybę ir žavesį. Tam tikra prasme – grįžti prie savo žemiškųjų šaknų. Fotografė, su kuria bendradarbiaujame, pasiūlė nuostabią vietą šiems kadrams įamžinti. Ir štai, rankinės tikro žavaus lietuviško ūkio fone!” , – šypsojosi I. Jasinskė.

 

   

 

Nors „kARTu“ rankinės garsėja savo žaisminga ir netikėta spalvų gama, šįkart kolekciją supa žemiški, natūralūs paletės tonai – juoda, skirtingi rudos atspalviai. Tiesa, Ingrida skuba paminėti, kad klientės visada turi teisę rinktis ir leisti rankinėms atgimti skirtinguose amplua. „Kadangi ruduo man asocijuojasi su natūralumu, kiek sulėtėjusiu gyvenimo tempu, šios kolekcijos spalvyne taip pat norėjosi natūralumo, tikrumo, akiai pažįstamų atspalvių. Tačiau kaip visada suteikiame laisvę rinktis, tad klientės šią rankinę galbūt norės matyti ryškios raudonos ar žalios spalvos. Būtent čia ir slypi visas žavesys.“

 

 

Šia kolekcija komanda skatina aklai nesivaikyti tendencijų, o ieškoti aksesuarų, kurie besąlygiškai jums tiktų ir atliktų reikiamą funkciją. Rankinė privalo būti ne tik graži ir stilinga, bet ir kokybiška, funkcionali, visapusiškai patogi. Kaip sako I. Jasinskė, tai viena svarbiausių įvaizdžio detalių. Rudenį ir žiemą aprangos derinius slepiame po šiltais paltais ir striukėmis, tad leiskime sužibėti svarbiausiems akcentams, kurie išlieka matomi: batams ir, žinoma, rankinei.

 

   

   

 

Fotografė – Ieva Rudžionytė

 

Modelio makiažas – Karolina Pipiraitė