Jūsų krepšelis

kARTu naująją kolekciją įkvėpusios kelionių kryptys. Sezonas keistis kARTu

Tas gaivus, energingas, gyvas šviežio oro pliūpsnis – P A V A S A R I S. Taip, pagaliau sugrįžo! Tarsi netikėtas spyris į užpakalį, pačia geriausia prasme. Spyris pagaliau pabusti iš žiemos snaudulio ir pradėti veikti. Pagaliau ryžtis gyvendinti seniai planuotą idėją, pradėti sportuoti, išmokti gaminti, pakviesti seniai matytą draugę kavos. Juk iš tiesų visi mes laiko turime tiek, kiek norime turėti, o pavasarį laiko ir energijos tarsi dar padvigubėja. Visi panorame keistis iš pagrindų, tiek išore, tiek vidumi.

 

 

KARTu komandai pavasaris asocijuojasi su kelionėmis. Na, gal tai skamba kiek melagingai, iš tiesų kiekvienas sezonas tai tobulas sezonas keliauti ir atrasti. Naujų potyrių mums nuolat reikia tarsi šviežio oro pliūpsnio. Tačiau pavasarį savo galvose norisi paspausti mygtuką „refresh. Norisi kelioms dienoms užmiršti kasdieninę rutiną, pažįstamą kelią į darbą ir rytinę kavą gerti visai naujoje kavinėje nepažintame mieste. O galbūt tas miestas jau pažintas, tačiau kiekvienąkart jį matome vis kitomis akimis.

 

 

Šį ankstyvą pavasarį kARTu kūrybinio įkvėpimo sėmėsi keliuose Europos miestuose. Trumpi savaitgalio pabėgimai pasiilgus saulės, miesto šurmulio, spalvų ir emocijų savaime tapo dideliu akstinu naująjai sezono kolekcijai kurti. Galva prisipildė gausybe idėjų, tarsi detalių, kurias nuosekliai sudėjus į vientisą delionę gimsta nauji kARTu modeliai. Barselona ir Londonas daugeliui pažįstami, galbūt net pabodę Europos miestai. Nors, kaip pasakė anglų rašytojas Samuelis Džonsonas, jei žmogui pabodo Londonas, jam pabodo pats gyvenimas. Išties, tai niekad nemiegantis miestas kuris nuolat turi ką pasiūlyti. Nuo gausybės meno galerijų, ištisus metus vykstančių koncertų ir renginių iki nepriekaištingo maisto gurmanams ir pasirinkimo modernaus dizaino ir šiuolaikinės mados entuziastams.

 

 

 

 

 

 

 

 

Barselonoje, atvirkščiai, gyvenimas juda kiek lėtesniu ritmu. Ispanus saulės spinduliai lepina daug dažniau negu mus Lietuvoje, todėl Barselona – tobulas miestas pasiilgus šilumos ir gerų emocijų. Antriname rašytojui Džonsonui ir lygiai taip pat liaupsiname Barseloną, kaip jis Londoną – sunku pagalvoti, kad šis miestas galėtų nusibosti. Barselonoje žavi jauki atmosfera, savita ramybė. Vaizduotę lavina neįtikėtina, cukrinius skanėstus primenanti Antoni Gaudi atchitektūra. Šalia ošia Viduržemio jūra – vasarą nedidelėje paplūdimio kavinėje tikrai sutiksite bent kelis banglentininkus ir pasijusite tarsi kitame pasaulyje, kur laikas matuojamas kitaip, negu čia, Lietuvoje.

 

 

 

 

 

Skirtingi įkvėpimai lemia naujosios kolekcijos kontrastingumą. Santūrus, tačiau tuo pačiu toks išsilaisvinęs, modernus ir įvairiapusis Londonas įkvėpė naujuosius modelius nuolat skubančiam miesto vyrui. Tuo tarpu rami ir atsipalaidavusi Barselona padiktavo nerūpestingą, šiuolaikinį miesto stilių papildančius moteriškus modelius. kARTu jie skelbia sezoną keistis – jam ir jai. Nekantraujame. Ar jūs taip pat?

 

Su meile,

 

kARTu