Jūsų krepšelis

Patarimai moterims, kaip ofise atrodyti stilingai

Vasaros malonumams pasibaigus visus mus užklupo darbingas, kiek įtemptas rudens sezonas. Plazdančios suknelės ir šortai jau praeityje, juos spėjome paslėpti giliai spintoje. O kaip rengsimės šį šaltąjį sezoną?

 

Darbo apranga šiuo metu sudarys bene didžiausią dalį mūsų garderobo, tad siūlome pasinaudoti naudingais patarimais, kaip modernioms moterims pagyvinti savo ofiso įvaizdžius šį rudenį.

 

Balta – ne tik vasarą

 

„Ne veltui sakoma, kad juoda ir balta – tai visiška ofiso klasika. O pirma – apie baltą. Ji puikiai jus puoš ne tik draugystėje su klasikine juoda, bet ir kaip pagrindinė ansamblio spalva. Nėra teisinga manyti, kad šviesios, gaivios spalvos tinkamos tik šiltuoju metų sezonu. Balta spalva ofiso aplinkoje ypač aktuali, ji padės atrodyti užtikrintai, jaunatviškai ir moderniai“, – sako prekinio ženklo „kARTu“ rankinių kūrėja Ingrida Jasinskė.

 

 

Tiesa, balta spalva turi savybę vizualiai didinti, tad būtina pasirinkti savo figūros tipui tinkantį drabužio siluetą. Tačiau prižadame, kad tokius „namų darbus“ atlikti išties verta! Rūpestingai prižiūrimi klasikiniai balti drabužiai tarnaus ilgai, o ir stilingi išliks nuolatos.

 

Kostiumo variacijos

 

Vienas iš amžinai populiarių aprangos pasirinkimų ofiso aplinkoje – kostiumas. Tinkantis ne tik vyrams, bet ir moterims, kostiumas pravers, kai nesinori ar nėra laiko sukti galvos, ką apsirengti šiandien. Tiesa, turint tokį tarpusavyje derinamą kelnių ir švarko variantą, skirtingas dalis galima ypač stilingai varijuoti su kitais mėgstamais drabužiais.

 

 

Praleidusi šiek tiek laiko atsirenkant, kas geriausiai dera tarpusavyje, lengvai atrasite tris ar keturis mylimiausius įvaizdžius kuriuos galėsite nuolat keisti, papildyti mėgstamais aksesuarais. Pavyzdžiui, tiesios, vadinamosios „cigaretės“ silueto kelnės visad puikiai atrodys su klasikiniais ar laisvesnio kirpimo marškiniais. Keiskite akcentus ir įvaizdis kaskart atrodys naujai.

 

Raštai

 

Tendencingais raštais puošti drabužiai neabejotinai padeda tinkamai papildyti bazinį spintos turinį. Šį sezoną atkreipkite dėmesį į taškelius, smulkius gamtoje sutinkamus raštus, monogramas. Vis dar madingi ir gyvūnų kailio motyvai, tačiau su jais svarbu „neperspausti“, nes rizikuosite atrodyti senamadiškai. Taip pat venkite ypač stambių, sudėtingų raštų – jie ne tik gali iškraipyti figūrą, bet ir nebėra madingi.

 

Nėra ko bijoti visiškai vienodu raštu puoštų drabužių, jie puikiai išryškins jūsų privalumus ir atrodys šiuolaikiškai. Raštuotas patariame rinktis ir sukneles bei jums tinkančius kombinezonus, kurie ofiso aplinkoje atrodys ne tik klasiškai, bet ir moderniai. Pataikysite tiesiai į dešimtuką!

 

 

Aksesuarai

 

Norime dar kartą pabrėžti aksesuarų ir detalių svarbą bendram ofiso įvaizdžiui. Kalbant šia tema reikėtų paminėti, kad verta pasidomėti bent kertinėmis kiekvieno sezono tendencijomis. Tokiu būdu nuolat žengsite koja kojon su mada ir puikiai žinosite, kokią rankinę ar kaklo papuošalą derinti.

 

 

Turbūt ne paslaptis, kad aksesuarai padeda kiekvienam įvaizdžiui atgimti naujai. Pamirškite senamadiškas taisykles, tokias kaip spalviškai tarpusavyje derinami avalynė ir rankinė ar klasikinių papuošalų komplektai. Neperkraukite įvaizdžio, o rinkitės keletą atidžiai pasirinktų, įspūdį sukeliančių akcentų: unikalų diržą, jus puošiančią skrybėlę, modernius akinius.

 

Apie rankinę vertėtų pakalbėti plačiau. Šią, vieną svarbiausių įvaizdžio detalių, kaip ir batus, jus pamatęs žmogus pastebės bene pirmiausia. Auksinė taisyklė – rankinė privalo būti kokybiška. Niekas taip nesugadina bendro įvaizdžio kaip netvarkingos, nerūpestingai iš prasto odos pakaitalo pasiūtos rankinės.

 

 

Norint, kad rankinė ilgai tarnautų, į ją reikėtų investuoti, įsigyti iš patikimo galanterijos prekės ženklo. Jei siekiate, kad investicija būtų ilgalaikė, sūlome rinktis klasikinio silueto rankinę, o jos dydis, žinoma, priklausys nuo kiekvienos moters asmeninio gyvenimo būdo.

 

Galbūt sportuojate, tad dažnai su savimi nešatės ir treniruočių aprangą ar privalote nuolat turėti nešiojamąjį kompiuterį? Galbūt mėgstate į darbą atsinešti savo pasigamintus priešpiečius ar nepaliekate namų be vandens buteliuko? Tokiu atveju siūlytume apsvarstyti ir patogios, elegantiškos kuprinės variantą.

 

Jūsų kasdienė veikla nėra įpareigojanti? Puiku! Tokiu atveju turite laisvę rinktis nedidelę rankinę, kuri puikiai pagyvins rudeninius ansamblius.

 

 

Rankinė turi būti ne tik stilinga, bet ir patogi bei tinkanti asmeniškai jums. Renkantis stiliaus akcentus galima atrasti daug vertingų patarimų, tačiau svarbiausias jų – turite puikiai jaustis ir savimi pasitikėti.