Jūsų krepšelis

Rankinės personalizavimas su Greta Kuliušaitė

kARTu studijos duris pravėrė pozityvumu trykštanti ir socialinius tinklus savo nuoširdumu užkariavusi fotografė Greta Kuliušaitė (Instagramas: Luckytoote). Šį kartą mūsų studiją Greta aplankė su tikslu – susikurti savo svajonių rankinę ir vizualus priderinti taip, kad tiktų tiek prie sportinio, tiek prie elegantiško stiliaus.

Didžiausias galvos skausmas – kaip išsirinkti labiausiai patinkantį modelį, kai jų visa begalybė? Po ilgų dvejonių, apmąstymų ir sprendimų, ko labiausiai reikia Gretos spintoje – išsirinkome! Gretos akis traukė Santalas, Aronija, Ajeras, Irisas ir Vanilė, tačiau “atrankos nugalėtojais” tapo saldusis ir išskirtinis Irisas ir talpi, bei griežtumu pasižyminti Aronija, kurios standartinė forma buvo šiek tiek koreguota ir padidinta: rankinės viršus buvo šiek tiek praplatintas ir rankinės rankenos truputį prailgintos, kad rankinę būtų patogu nešioti ant peties.

Išsirinkti spalvas buvo tikras iššūkis, odų spalvų paletės prasidėjo nuo ryškių ir iššaukiančių spalvų iki žemiškų ir tamsesnių atspalvių. Tarpusavyje odos buvo derinamos su roplio rašto ir lakinėmis detalėmis.

Gretos pasirinkti odų deriniai: sodri lakinė raudona ir elegantiška prie visko deranti juoda – skirtos Aronijai. Iš priekio tvirtoji Aronija atrodo visiškai juoda, tačiau pasukus šonu – dėmesį kaustanti sodri lakinė raudona. Žemiškoji ruda ir akis traukiantis pilkai rudas roplys – buvo parinkti saldžiajam Irisui.

Gretai uždavėme keletą klausimų, kuriuos atsakydama Greta ir juokavo, ir pateikė įdomių bei naudingų pažiūrų ir idėjų. Paklausus, koks mėgstamiausias Gretos drabužis ar aksesuaras, kurį dėvėtų 24/7, juokaudama atsakė, kad tai motociklininko šalmas, tačiau gerai pagalvojusi nusprendė, kad tai galėtų būti „Milžiniška, milžiniška ir patogi maikė“.

Stilius kasdieninėje Gretos rutinoje užima gana svarbią vietą. Tačiau būna įvairiai, kodėl? Manome, kad dėl visiems aiškiai suprantamų dalykų: kartais pasirenkamas patogumas ir stilius truputį nustumiamas į šalį, dažnai skubame ir pasirenkame tai kas patogu ir greitai apsivelkama. Tačiau, žinoma, kad kiekvieną kartą, kai pasipuošiama stilingais drabužiais ir aksesuarais, atrodo, kad diena geresnė ir ramiai pro veidrodį neįmanomą praeiti – nuolat norisi save matyti ir džiaugtis savimi. Net nėra abejonių, įdėtos žmogaus pastangos, skatina žmogų jaustis geriau ir labiau savimi pasitikėti.

Paklausus Gretos ar yra kažkokia asmenybė iš mados pasaulio, kuri yra įdomi ir inspiruojanti, studijoje sekundę tvyro tyla. Gerai pagalvojusi, Greta teigė, kad norint į kažką inspiruotis ir lygiuotis – pirmiausia reikia turėti valios ir įdėti daug pastangų. Tačiau labiausiai artimas ir prijaučiamas stilius – tai populiariosios atlikėjos Rihanna ir ypatingai, jei turėtų jėgų ir pinigų taip rengtis taip, kaip nori – tai būtų kaip Vokietijos socialinių tinklų žvaigždė –  Kim Duong.

Be abejo, Gretos kasdieninė rankinė turi būti didelė ir talpi: „ Aš tiesiog negaliu turėti mažesnės rankinės, nes į ją netilptų nė mano raktai“ – sakė Greta. Svarbiausia, kad rankinė būtų talpi ir talpintų svarbiausius daiktus, kurie praverstų įvairiose gyvenimo situacijose. Gretai parodžius, kas slepiasi jos didelėje rankinėje, patvirtinome posakį, kad moteris savo rankinėje nešiojasi visą gyvenimą. Į rankinę privalo tilpti knygos, akių raištis, išorinė telefono baterija, ausinės ir vitaminai , nes kodėl gi ne? – juokavo Greta.

Gretos sėkmės formulė – leisti sau eiti tuo keliu, kuriuo veda širdis. Svarbu leisti sau eiti paskui savo aistras ir tai, kas iš tikrųjų patinka ir nesureikšminti to, ką tau sako kiti – tai Greta vadina sėkme.

„Jei nebūčiau sau leidus reikštis internete, manęs ir čia dabar nebūtų, net nežinotumėt, kad aš egzistuoju, o man čia taip smagu ir faina – tai man yra sėkmė.“ – atviravo Greta.

Su dideliu nekantrumu laukiame Gretos sukurtų rezultatų ir smalsaujame, kas sekantis pravers kARTu studijos duris.