Jūsų krepšelis

Rankinių prekės ženklas „kARTu“ sulaukė pasisekimo Japonijoje

Publikuota http://www.zmones.lt

Vienas žinomiausių šalyje lietuviškų rankinių prekės ženklų „kARTu“ sezonas po sezono unikaliomis kolekcijomis džiugina stilingas Lietuvos moteris, o tuo pačiu tvirtu žingsniu žengia ir į plačias pasaulio rinkas. Šiemet „kARTu“ sulaukė ypatingo dėmesio ir tolimoje Japonijoje, didmiestyje Tokijuje – čia prieš savaitę vykusioje, vienoje didžiausių interjero, dizaino ir mados parodų pasaulyje „Interior Lifestyle Tokyo“ savo rankines pristatė ir lietuvių kūrėja.

 

 

Japonijoje, tiesa, „kARTu“ komanda vieši jau ne pirmą kartą. „Mūsų keliai su Japonija susidūrė 2017 metais, kai buvome pakviesti dalyvauti tarptautinėje dizaino parodoje „Design Tokyo“. Iššūkis pasirodė išties nemažas, tačiau iššūkius mes, kaip žinia, mėgstame, todėl nusprendėme dalyvauti. Tai buvo geriausių emocijų kupina ir ypatingai sėkminga kelionė – pradžioje tikrai neturėjome didelių lūkesčių, norėjome tiesiog išbandyti savo, kaip prekės ženklo jėgas tokioje didelėje rinkoje, tačiau „kARTu“ rankines Japonijoje puikiai įvertino. Po truputį verslo santykiai įgavo pagreitį“, – įspūdžius pasakoja „kARTu“ kūrybos vadovė I. Jasinskė.

 

Processed with VSCO with kcp2 preset

 

„kARTu“ kūrėja taip pat sako pastebėjusi, kad japonai ypač vertina išskirtinį lietuvišką dizainą, unikalų baltiškąjį stilių, mums būdingą subtilumą ir smulkmenišką požiūrį į detales, kokybę. „Lietuvoje lokalios mados ir dizaino atstovai linkę save nuvertinti. Tą puikiai supratau būtent po to, kai užmezgėme artimą ryšį su partneriais iš Japonijos“, – pasakoja  I. Jasinkskė. „Ir aš, tiesa – ne išimtis, kartais pagaudavau ir vis dar pagaunu save apmąstymuose, lyginu „kARTu“ su kitais sėkmingais rankinių prekės ženklais, nuliūstu, kad štai nesame tokie ar anokie. Kolegos Japonijoje tarsi atvėrė man akis, sakydami, kad „kARTu“ rankinių dizainas modernus ir funkcionalus, o kokybės ir kainos santykis patrauklus rinkai, todėl net ir tokiame megapolyje kaip Tokijas galime jaustis konkurencingi. Esu labai laiminga dėl „kARTu“ sėkmės, tai išties privertė mane į savo metų metus dedamas pastangas pažiūrėti kitaip ir paskatino eiti tik pirmyn“, – prekės ženklo vystymo užkulisiais dalinasi I. Jasinskė.

 

 

Tokijas – vienas didžiausių pasaulio megapolių. Gyvenimas Japonijos sostinėje tiesiog  „verda“ 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Gausybė žmonių, transporto priemonių. Nors toks greitas, iki minučių suplanuotas gyvenimo ritmas atrodo varginantis, Tokijuje viešėjusi prekinio ženklo „kARTu“ komanda pasakoja, kad japonai moka susikurti savitą harmoniją – net ir įtemptoje miesto kasdienybėje. „Tokijuje ypatingai žavi žmonės, jų kultūra ir požiūris į vienas kitą. Taip, visi skuba, yra pasimetę savo mintyse ir „paskendę“ darbų jūroje, tačiau jie visada pagalvos apie esantį šalia. Visi draugiški ir pagarbūs, pirmiausia – kitas, o po to aš. Taip pat japonai žiūri ir į planetą, kurioje gyvena, savo aplinką. Ją gerbia ir tausoja. Man tai atrodo didelė tautos vertybė“, – žavisi I. Jasinskė.

 

 

Processed with VSCO with f2 preset