Jūsų krepšelis

Valentino diena stilingai: „kARTu” rankinių naujienos moderniai porai

Lietuviškas natūralių odinių rankinių prekės ženklas „kARTu” šiemet ypač pradžiugins stilingiausias miesto poras. Specialiai šv. Valentino dienai ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje puikiai pažįstamas unikalių rankinių vardas pristato stilingus, šventiškus įvaizdžius jai ir jam ir siūlo laužyti nusistovėjusius šios šventės stereotipus.

 

 

Ryškios spalvos rankinė ar kuprinė padeda išsiskirti iš minios, traukia praeivių akis ir gali tapti pagrindiniu bet kurio derinio akcentu. „kARTu“ pristato šventiškus, šv. Valentino dienai skirtus, ryškiai raudonus rankinių bei kuprinių variantus. Charakteringa spalva tampa dar įspūdingesnė dėl išskirtinio, laku dengto odos paviršiaus, suteikiančio kuprinės modeliui elegantišką, unikaliai blizgų efektą ir, tiesa, dar daugiau praktiškumo ją dėvint.

„Spalvingi aprangos akcentai tikrai būtini ne tik žiemą, bet šiuo metų laiku jie reikalingi labiau negu bet kada. Tai gan pilkas laikotarpis, visi tam tikra prasme esame tarsi laukime – saulės, atostogų, pavasario, geresnio nusiteikimo. Nenuvertinkime nors ir mažų, tačiau ypač svarbių kasdienybės atributų. Pavyzdžiui, spalvų. Žaiskime madą ir mėgaukimės naujais atradimais, nesvarbu, koks dabar mėnuo“ , – sako prekės ženklo įkūrėja ir kūrybos vadovė I. Jasinskė.

 

 

Naujausioje „kARTu” fotosesijose – keletas skirtingų, tendencingų įvaizdžių šiuolaikinei porai, nebijančiai išsiskirti iš minios ir rinktis drąsų stilių. Progai prekės ženklas skatina žaisti ryškiomis drabužių spalvomis, o šventiškus derinius skaninti išskirtinio dizaino odinėmis rankinėmis ir kuprinėmis.

Ingrida pamini, kad kaskart planuodama įvaizdinę fotosesiją siekia per daug nenukrypti nuo realybės ir kasdienybės, kaip sako ji pati, – „Juk tiesa, kad joje sukamės mes visi. Kurdama stengiuosi, kad net ir talpios, ofise ar tiesiog aktyviame darbo savaitės ritme nešiojamos kuprinės būtų pakankamai stilingos ir puikiai tinkančios vėliau iškart keliauti elegantiškos vakarienės, o galbūt netgi į lėktuvą, dviese iškeliaujant romantiškam savaitgaliui į vieną įspūdingų Europos sostinių. Juk meilės dienos proga, tikiu, mėgstate stebinti vieni kitus!”.

 

 

Šv. Valentino diena yra išties žavią istoriją turinti šventė, o ir kas pasakytų, kad nėra teisinga ar reikalinga švęsti meilę? „Manau, nei vienas kitas jausmas nėra toks vertas šventės ir išskirtinės progos parodyti dėmesį savo mylimiesiems”, – šypsosi I. Jasinskė.

Nors, kaip sako pati „kARTu“ įkūrėja, šia fotosesija ji norėjo atsitraukti nuo šventei būdingos saldžios romantikos, tačiau nuošalyje palikti šiai dienai tradicinės raudonos spalvos jai visgi nepavyko. „Taip, norėjau Valentino dienos nuotaiką ir estetiką šia fotosesija perteikti per kitą, visai naują prizmę, tačiau raudona spalva tiesiog nesileido aplenkiama. Visgi pasitikėjau savo vizija ir leidau idėjoms vystytis organiškai, tad raudona spalva, matyt, išties yra tikroji meilės spalva ir ja nesipuošti tokią dieną tiesiog neįmanoma, – juokiasi ji.

 

 

Rankinių studija „kARTu“ šį sezoną ypatingai daug dėmesio skiria ne tik moterų, bet ir vyrų madai. Naujausioje prekės ženklo fotosesijoje įamžintos stilingos ir įvairiapusiškos rankinės bei kuprinės tiek jam, tiek jai – vertinantiems išskirtines įvaizdžio detales.

„Manau, kad stilingam vyrui Lietuvoje vis dar nėra lengva atrasti jo lūkesčius tenkinančius, tendencingus, tačiau ne mažiau kokybiškus, kasdienybėje reikalingus derinio akcentus. Tokius, kaip oficiali rankinė ar laisvalaikio kuprinė. O gal du viename? Norime nustebinti ne tik estetiška išvaizda, bet ir universalumu“ , – pasakoja I. Jasinskė.

Ji mini norinti pabrėžti, kad „kARTu“ asortimentas nuolat pildomas vyriškais kuprinių bei rankinių modeliais, o artėjant pavasariui žada ir staigmeną – keletos modeliių kolekciją skirtą išskirtinai tik vyrams.

 

 

Artėjant šiai šv. Valentino dienai „kARTu“ siūlo ne tik netikėtas, pasaulinių tendencijų inspiruotas rankinių variacijas jai, bet ir prabangią vyrišką rankinių kolekciją jam. Juk taip gera vienas kitą džiuginti dovanomis, kurios įkvepia naujiems stiliaus atradimams.

 

Plaukų stilistė – Vaida Skaržinskaitė
Makiažas – Karolina Pipiraitė