Jūsų krepšelis

Vyriškos rankinės – skoningi ir funkcionalūs kasdienio stiliaus palydovai

Ne paslaptis, jau baigėsi laikai, kai vyrų garderobas užimdavo tik mažą kamputį spintoje, kai moteriškų drabužių ir aksesuarų pasaulis buvo užvaldęs visas likusias lentynas. Ir vienas vyriškas krepšys nebėra tinkamas visiems gyvenimo atvejams, kaip každada buvo galvota.

 

 

Šiuolaikinis vyras ne tik mėgsta turėti daugiau nei kelis odinius aksesuarus kaip diržas, rankinė ar kuprinė, tačiau koja kojon žengia su tendencijomis ir nusimano, kokie vėjai sklando mados pasaulyje. Priklausomai nuo progos ar darbinio etiketo, jis derina ir renkasi skirtingus aksesuarus, kurie puikiai tarnauja kaip stiliaus elementai ir suteikia patogumo paprastose gyvenimo situacijose.

 

   

 

Deja, tenka pastebėti, kad labai retai yra kalbama apie vyriškų aksesuarų, tokių kaip rankinės, kurpinės, kosmetinės ar vyriškos piniginės svarbą. Juk rankinė ar kuprinė yra ne tik praktiškas kiekvienos dienos atributas, bet ir esminis įvaizdžio akcentas. Iki moteriškų rankinių gausos vyriškų aksesuarų skyriuje dar yra labai toli, tačiau kiekvieną sezoną šis neatskiriamas stiliaus palydovas susilaukia vis daugiau dėmesio, ir vyrai gali džiaugtis, kad pagaliau jau galima rinktis ne iš kelių aksesuarų vyrų skyriuje, tačiau kartais jie turi progą susipažinti net su visa jiems skirta kolekcija.

 

.   

 

Naujausioji ,,kARTu” odinių aksesuarų kolekcija džiugina vyrus net keliais skirtingais kuprinių modeliais, kelioniniais krepšiais, rankinėmis, o taip pat ir smulkesniais, ne ką mažiau svarbiais aksesuarais. Piniginės, kosmetinės, įvairūs dėkliukai – be jų rankinės viduje įsivyrautų chaosas.

 

   

 

Prekinio ženklo kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė sako: „Esame įsitikinę, jog kiekvienas daiktas turi savo vietą, tad be papildomų aksesuarų organizuotai tvarkai palakyti, klientui panorus, mielai siūlome įsiūti papildomas kišenėles rankinės viduje ar išorėje. Dažnai vadovaujamės posakiu, jog paslaptis visada slypi detalėse. Kurti stilingą komfortą išskirtinėms asmenybėms – tai ir yra didžiausias mūsų varikliukas. Kuriant vyrams moderni klasika, atsparumas ir patogumas yra pagrindiniai komponentai, kurie vyriškiems odiniams gaminiams suteikia išskirtinumo, o juos nešiojančiam vyrui pasitikėjimo savo pasirinktais stiliaus elementais“.

 

 

Odiniai rankų darbo gaminiai, garantuoja laikui nepavaldžią kokybę. Ingrida pabrėžia, kad patvarios odos rankinė ar kuprinė yra ilgaamžė investicija ne tik dėl savo tvarumo, bet ir unikalumo – kiekviena oda natūraliai sensta savaip, o tai reiškia, kad odinis gaminys bus išskirtinai tik jūsų, jis keisis ir tik gražės su laiku. Įkvėpimo naujai vyrams dedikuotai kolekcijai Ingrida sėmėsi iš tokių vyriškų būdo savybių kaip veržlumas, entuziastingumas, energinguma, drąsos rizikuoti. Gyvenant įtemptu miesto ritmu, vyrui reikalingi tokie stiliaus palydovai, kurie būtų ne tik skoningos įvaizdžio detalės, bet ir tikri funkcionalumo įsikūnijimai.