Jūsų krepšelis

kARTu studija pristato naują rankinę įelektrintai vasarai

Pankiškas maksimalizmas, neoninė energija, mados ateiviai!? kARTu studija pristato naują rankinę 2023-iųjų vasarai ir įelektrintą fotosesiją, sukurtą su menininke Laura Kazlauskiene-Punkgallery.

c

 

Pasitinkant svaiginančius karščius ir trumpiausias metų naktis, kARTu mados namai sujungė kūrybines bangas su Punkgallery ir kūrė ekscentriškus mados paveikslus stilingoje fotosesijoje. Visus įvaizdžius joje sukūrusi tapytoja, vitrinų ir instaliacijų kūrėja Laura vadina save mados ateive ir drąsiai derina nesuderinamus. Rezultatas –gyvybinga spalvų ir formų kakofonija, kaip maištas prieš nuobodų subtilumą ir skrupulingą tvarką.


Karštajam mados sezonui rankinių studija šį kartą paruošė vieną modelį – asimetriškomis detalėmis pasipuošusį Fikusą. „Žengiame į naują etapą“, sako kARTu kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė ir pabrėžia savito klientų skonio ir kūrybiškumo svarbą. „Kad nesimėtytume skambiomis ekologijos frazėmis, norime atrasti, ką tvari kūryba reiškia mums. Šiuo metu tai – rankinės personalizacijos įrankis. Savo dirbtuvėse kasdien matome, kaip parenkant skirtingus spalvų derinius, aksesuarų dizainas tiesiog transformuojasi! Tad duodame klientams drobę“, vieną rankinės modelį, o spalvas maišyti kviečiame asmeniškai. Žiūrint į veidrodį, derinant prie mėgstamų veiklų ir klausantis savęs.“


Kaubojiška laisve spinduliuojančioje fotosesijoje Fikusas spindėjo energinga ultramarino spalva, grafišku juodos ir pieniškai baltos kontrastu ir kreminės pudros tonais. Du nusegami garbanotos odos diržai leidžia ieškoti sau patogių dėvėjimo būdų ir eksperimentuoti su skirtingais įvaizdžiais. kARTu studija ir Punkgallery kviečia savo kasdienybę nutaškyti neoniniais dažais ir neslėpti aštrių asmenybės kampų! Tebūnie vasaros stiliaus žaidimai drąsūs, ryškūs ir žvalūs.