Jūsų krepšelis

Kokią rankinę ar kuprinę rinktis atostogoms? Keli patarimai, kad būtų lengviau išsirinkti

Saulė, karštis ir akis džiuginantys vaizdai – visa tai telpa į žodį ATOSTOGOS. Dažnai besiruošiant atostogoms galvojame ne tik apie bilietus, kokias vietas aplankyti, ar kur apsistoti, bet ir kokią aprangą pasiimti į kelionę, bei kur sutalpinti svarbiausius kelionės daiktus. kARTu su Jumis norime apžvelgti mūsų gaminius ir pasiūlyti geriausius variantus.

Vienas iš svarbiausių kelionių palydovų – rankinis bagažas. kARTu studijoje galite rasti nuo talpių rankinių ar kuprinių iki kelioninių krepšių. Norime trumpai Jus supažindinti su kuprinių modeliais, kuriuose sutalpinsite būtiniausius reikmenis ir lengvai bei patogiai  leisitės į įspūdžių pilnas keliones.

Agava – tai kuprinė, kuri gali virsti į rankinę. Jos subtilios detalės, kurios suteikia prabangos ir elegantiškumo šleifą, susisega kuprinės viršuje ir virsta į rankinę, o Agavos minkštas audinys maloniai nugula ant peties.

Liucerna ir Kardamonas – tai kuprinės, kurios puikiai tinka tiek prie formalios, tiek prie laisvalaikio aprangos. Šios kARTu kuprinės turi reguliuojamas petnešas, todėl gali keisti savo paskirtį ir užsimaniusios tapti rankinėmis.

Mairūnas – tai kuprinė, kuri turi odinę užtrauktuku užsegamą kišenėlę telefonui ar raktams, kuprinės petnešos platesnės, todėl lengvai gula ant peties, o jų ilgis – reguliuojamas.

Kelionių rankinės yra nepakeičiamos kiekvieno keliautojo palydovės. Jos užtikrina patogumą bei stilių keliaujant. Renkantis kelionių rankinę, svarbu atkreipti dėmesį į jos dydį, patvarumą ir funkcionalumą. Be to, stilinga ir ergonomiška rankinė gali tapti puikiu aksesuaru, papildančiu jūsų kelionių įspūdžius.

Rankinė Plukė – talpi, stilinga ir puikiai deranti prie įvairaus įvaizdžio. Didesnė rankinė kelionėse yra itin naudinga dėl savo talpumo, joje galite patogiai sutalpinti visus būtiniausius daiktus – nuo asmens higienos priemonių ir drabužių iki elektronikos prietaisų bei dokumentų. Tokia rankinė ypač praverčia ilgesnėse kelionėse, kur svarbu turėti daugiau vietos papildomiems daiktams.

Garstyčia ir Kavos pupelė – tai rankinės, kurios yra šiek tiek mažesnės, tačiau puikus pasirinkimas kelionėms, kai norite keliauti lengvai, bet vis tiek turėti vietos svarbiausiems daiktams. Šių modelių rankinės yra kompaktiškos, patogios ir  dėl savo gerai apgalvotos konstrukcijos gali sutalpinti daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šios rankinės užsegamos metaliniu magnetu ir karabinu. Talpumas ir patogumas – šie žodžiai geriausiai apibūdina šias rankines.

 

Mirta – dar viena elegantiškoji kARTu rankinių šeimos narė, kuri traukia aplinkinių žvilgsnius savo išskirtinumu. Tai rankinė, kuri turi subtilių detalių, kurios sukuria išskirtinai elegantišką įvaizdį, šią kARTu rankinę patogu nešioti ant peties, taip pat ji komplektuojama su ilgu diržu, kurį galima nusegti. Išskirtinės formos rankinė yra puikus pasirinkimas keliaujant, siekiant kartu su patogumu išreikšti ir asmeninį stilių. Šios rankinės išskirtinumas slypi ne tik jos išvaizdoje, bet ir funkcionalume.

Elegantiškasis ir vienas iš jauniausių kARTu rankinių šeimos narių – Erškėtis. Rankinės rankenos ilgis reguliuojasi, todėl rankinė gali būti nešiojama ant peties, rankoje ar įstrižai per kūną. Užsegama užtrauktuku, viduje yra skyrius telefonui, raktams ar kitiems smulkiems daiktams susidėti.

Vienas iš mūsų šeimos narių yra kelioninis krepšys – Kadagys. Jame pakankamai vietos visiems reikalingiems daiktams. Jį galima nešioti rankoje ar patogiai užsidėti ant peties, taip pat turi ilgą diržą. Šiame kelioniniame krepšyje rasite kelis skyrius skirtus avalynei, drabužiams ir smulkiems daiktams, todėl jis gali tapti puikiu palydovu kelionėse. Kadagys turi du dydžius, todėl savo kelionių krepšį ras tiek moteris, tiek vyras.

Dažnai keliaujant svarbiausia arti savęs laikyti būtiniausius daiktus. Mažos kelionių rankinės, kurios ne tik talpios svarbiems daiktams, bet ir elegantiškos atostogų įvaizdžiui. Nepaisant jų nedidelio dydžio, jos suteikia pakankamai vietos būtiniausiems daiktams, tokiems kaip telefonas, piniginė ar kosmetikos priemonės. Šios rankinės puikiai tinka trumpoms kelionėms ar šventinėms progoms, kai norite turėti tik tai, kas būtina, išlaikant stilingą ir tvarkingą išvaizdą.

Rankinė Aguona užsegama užtrauktuku. Vienoje rankinės pusėje voko tipo kišenėlė ir dvi mini kišenėlės užsegamos metaliniais magnetais, kitoje – užtrauktuku užsegama kišenėlė. Odinis rankinuko diržas nusegamas, tad Aguona gali lengvai tapti stilinga delnine.

Kuklioji kARTu šeimos narė Medetka turi pilnai reguliuojamą dirželį, rankinę patogu nešioti įvairiais būdais – per kūną, permetus per petį, užsisegus ant juosmens.

 

Notrelė – komplektuojama su 2 diržais. Ieškantys išskirtinių stiliaus prieskonių – Notrelės pro akis nepraleistų.

Unisex rankinė Šalpusnis – tinkantis tiek vyrams, tiek moterims. Šalpusnis talpina tik pačius reikalingiausius daiktus ir visada yra patogiai pasiekiamas. Universali rankinė gali būti dėvima keliais būdais: ant vieno peties, įstrižai ant krūtinės arba ant liemens.

Kosmetinė padeda išlaikyti tvarkingumą ir organizuotumą. Kokia kelionė be kosmetinės? Moteriška kosmetinė Šermukšnis, dėmesį traukia savo tvirta forma ir talpumu. Kosmetinės viduje yra mažas skyrelis, smulkesniems daiktams, kad niekas nepasimestų ir būtų savo vietoje.

Vyriška kosmetinė Šaltekšnis yra moderni įvaizdžio detalė, tiek talpus aksesuaras keliaujant. Čia puikiai tilps visi būtiniausi vonios reikmenys, kvepalai ar kiti smulkūs daiktai, be kurių neįsivaizduotumėte savo dienos.