Jūsų krepšelis

Prekių grąžinimas

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti pirkėjo nepažeista;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;

Prekę grąžinti galite trim būdais:

  • Pristatyti ją į mūsų studiją K.Donelaičio g. 24-1, Kaune;
  • Saugiai supakuotą grąžinamą prekę įdėti į Omnivą paštomatą nurodant šį telefono numerį +37063075019 ir paštomato adresą: Kauno EXPRESS MARKET K. Donelaičio paštomatas;
  • Grąžinamą prekę perduoti bet kurios siuntų tarnybos kurjeriui, kad prekę pristaytų į mūsų studiją;

Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų.

Gavus grąžintas prekes, sumokėtą sumą į pirkėjo sąskaitą pervedame per 14 darbo dienų.

 

kARTù – skonis, bendrystė, menas kasdienybėje

Viskas prasidėjo nuo vienos merginos ir jos galvoje užgimusios nedrąsios idėjos. Nuolat parduotuvėse ieškodama TOS funkcionalios, kokybiškos, džiuginančių spalvų rankinės, galiausiai nusprendė ją susikurti pati. Taip pasaulį išvydo pirmoji  moteriška ant peties nešiojama „kARTu“ odinė rankinė vardu „Kavos Pupelė“. Metams bėgant žaidimas stiliaus prieskoniais sukosi žaibišku greičiu.

Kiek save pamena, „kARTu“ įkūrėja Ingrida visada buvo moderni šių dienų klajoklė – turėjo įgimtą norą keliauti, pažinti, pasiklysti pasaulyje ir į save „sugerti“ visą svetimų kraštų ir skirtingų kultūrų grožį bei unikalumą. Ir po tiek metų, kelionės vis dar yra pagrindinė kūrybinė jėga suteikianti Ingridai peno naujiems rankinių siluetams bei jų istorijoms kurti.

Taip, kiekviena „kARTu“ rankinė turi savąją istoriją, identitetą ir skonį.

Šiuo metu „kARTu“ pristato daugiau negu 40 rankinių bei kuprinių modelių. Juos metaforiškai vadiname įvairių prieskonių vardais. Nepavaldžios laikui, tačiau kuriamos pritaikant naujausias dizaino tendencijas, „kARTu“ rankinės skirtos miesto ritmą ir stilių propaguojančioms asmenybėms. Kiekviena iš jų unikali, kruopščiai siūta rankomis ir pagardinta tik geriausiomis emocijomis.

„kARTu“ studija jau ilgą laiką personalizuoja. Pasirinktam modeliui siūlome išsirinkti savo norimą spalvą ar spalvų derinį. Mūsų paletė ypač plati, joje ne tik tradicinės, bet ir raštuotos, išskirtinių paviršių, unikaliomis technikomis dekoruotos odos. Jums suteikiama laisvė išsirinkti patikusią odą ar odų derinį, detalių atspalvius, paprašyti ekstra kišenėles ar perskyrimo viduje, rinktis furnitūrą, logotipą ir jo spalvą! Jis gali būti tradiciškai įspaustas į odos paviršių arba užsiūtas kaip atskiras, jūsų pasirinktos spalvos akcentas. Taip, fantazijai čia ribų nėra.

„kARTu“ vertina kokybę, ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Šias kertines vertybes deriname su moderniu dizainu ir šiuolaikinėmis tendencijomis. Esame socialiai atsakingi, tausojame aplinką ir jos teikiamas žaliavas, savo kolekcijose jas pritaikome iki 100%. Taip siekiame ugdyti atsakingą vartojimą ir aplinkai draugišką pasirinkimą.