Jūsų krepšelis

Rankinės personalizacijos žaidimas su Karolina Meschino

Saulei nedrąsiai besiskverbiant pro pavasario debesis, troškome polėkio šviežiai kūrybai ir energijos šiltojo sezono mados naujienoms pasitikti. Balandžio pradžioje kARTu studijos Kaune duris praverė Lietuvos socialiniuose tinkluose ryškiai spindinti Karolina Meschino ir mes įsisukome į gaivų pavasarinį sūkurį! Su stiliaus inspiracijomis, kasdienybės ritualais ir kūrybos užkulisiais. Karoliną supažindinome su rankinių gamybos procesu: po lengvai praskriejusių poros valandų kARTu kolekcija pasipildė jos personalizuota rankine. O vėliau ir antra! Nenuostabu – nei K.Meschino veiklos, nei įvaizdžiai netelpa į siaurus rėmus, tad asmeninio aksesuaro kūrimo procesas išsiskleidė iki žavaus rinkinio.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmas žingsnis unikalios rankinės link – išsirinkti norimą modelį. „Visada smagu stebėti, kai žmonės pirmą kartą pamato mūsų asortimentą“, sako kARTu mados namų kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė. „Mes visas siūles, sagteles ir kišenėles žinome mintinai, tad tarsi nebepastebime jų! Smalsūs žvilgsniai į veidrodį ir atidus rankinių tyrinėjimas yra maloniausia gyvo susitikimo su klientais dalis.“

Karolinai labiausiai patiko trys kARTu prieskoniai – patogus kasdienis Dašis, grakštus ir tvirtas Cinamonas, bei minimalistinis Ajeras.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Išsirinkus formą, metas natūralios odos raštams, spalvoms ir tekstūroms. Šventoje studijos knygoje – odų pavyzdžių kataloge – nuo rūgščios laimo žalios iki romantiškos lakinės raudonos, nuo šalto grafito tonų iki linksmų geometrinių raštų. Karoliną nustebino medžiagų derinimo galimybės ir ji drąsiai eksperimentavo ieškodama sau tinkančios paletės.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akiniai nuo saulės ir rankinės – mėgstamiausi K.Meschino aksesuarai. Nors spalvotų ir margų detalių jos spintoje netrūksta, moteris neslepia, kad šiuo metu yra asmenio stiliaus pokyčių procese: jaukinasi juodus, žemiškus, kreminius atspalvius.

Šis ramus koloritas apgaubs ir naujas rankines: Ajeras atgims blizgios ir matinės juodos roplio rašto odos, bei tvirto, blizgaus juodo lako derinyje. Mažos rankinės dirželis bus dvipusis: vienoje pusėje blizgi roplio rašto oda, kitoje – matinė. Ši vienos spalvos, bet skirtingų paviršių kombinacija elegantiškai papildys tiek kasdienius derinius, tiek išskirtinius įvaizdžius.

Besidalinant įspūdžiais apie mėgstamus darbus ir širdžiai mielus projektus, meilė įsiliejo ir į būsimos rankinės planą! Tamsų ir solidų Ajerą sužaismins rankinės priekyje išpjautas širdelės simbolis, dažnai matomas ir Karolinos Meschino prekinio ženklo raštų paletėje. Toks noras kARTu dirbtuvėse – pirmas, tad gamybos komanda pažadėjo iš širdies padirbėti prie jo išpildymo.

 

 

Karolina nebijo kontrastų ir išraiškingai derina juos tarpusavyje: jos spintoje rastumėme ir vyriškų drabužių, ir klasikinį Chanel rankinuką. Puikus savo poreikių supratimas nuvedė rankinių kūrybos procesą iki ekstremalios Cinamono rankinės transformacijos: rankinės užtrauktuką pakeitė magnetas, o po tikslių matavimų ji sumažėjo kone perpus ir nuo šiol talpins tik mobilujį, lūpų dažus ir kosmetinį šepetėlį. Naujasis Cinamonas pasipuoš gaiviu mėtiniu atspalviu. Ak, tikras pavasario lengvumas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koks džiaugsmas į mados kūrybos virtuvę įsileisti naujas akis… ir širdis! Skirtingos originalių žmonių patirtys, nuojautos ir skoniai padeda kitu kampu pažvelgti į gerai pažįstamus kARTu aksesuarų modelius ir spalvų palečių puslapius. Rankinių transformacijos žaidimus drauge su mumis jau žaidė stilistės Viltė Kinderevičiūtė ir Simona Senkauskaitė, menininkė Katrina Knizikevičiūtė, etiketo ekspertė Indrė Sapagovaitė-Briedelienė, architektai Justina ir Rimantas Giedraičiai. Kas kARTu duris pravers kitą kartą?