Jūsų krepšelis

kARTu rankinių tendencijos šaltajam sezonui – tekstūrų ir siluetų žaidimas. Kaip nepasiklysti?

Besibaigiantis vasaros sezonas aplink kelia visuotinę liūdesio bangą. Kol visi po truputį pripras, kad paplūdimio gultą jau laikas keisti į ofiso kėdę, dar kelias savaites girdėsime dūsavimus apie krentančią temperatūrą, trumpėjančius vakarus ir pamažu stalčiuje slepiamus kremus nuo saulės. Tik ne mados pasaulyje. Čia ruduo – metas sužibėti. Viena po kitos šurmuliuoja tarptautinės mados savaitės – Niujorke, Londone, Paryžiuje. Pirmose eilėse besėdientiems autoritetams didžiausią įtaką industrijoje turintys prekės ženklai pristato, ką visi vilkėsime kitais metais. O mums tai atvira galimybė nors akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį, galimybė “nusirašyti” ir nelikti nubaustiems – po truputį prisijaukinti kartais ypatingai netikėtas artėjančio sezono tendencijas.

 

kARTu komandos akys, žinoma, visada krypsta į rankines. O 2018/2019 metų rudens/žiemos sezonas šiame fronte žada daug ryškių spalvų, unikalių formų, detalių bei aplikacijų. Pasiklysti ir perspausti lengva, todėl už jus darbą padarėme mes – išskyrėme 10 ryškiausių rankinių tendencijų, kurias gudriai priderinus prie individualių stiliaus pasirinkimų tikrai neprašausite pro šalį.

 

1. APVALIOS RANKINĖS
Taip, jos niekur nedingo! Moderniai elegantiškam rudens stiliui papildyti rekomenduojama rinktis raštais, ornamentais ar net kutais dekoruotas būgno formos rankines. Žvilgančios sagtelės, sagos ir aplikacijos čia taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Ypatingai taiklus variantas – kARTu rankinė „Muskatas” turinti net keletą vieno modelio variacijų. Ar tai bus išpuoselėta klasika ar maištautojos aksesuaras kuris pagaus kiekvieno praeivio akį? Eksperimentuoti – pats laikas.

 

 

2. VISKAS KAS BLIZGA
Kas per daug tas nesveika? Tik ne šį sezoną, nes siautulingų dvidešimtųjų stiliaus akcentai grįžta pačiu tinkamiausiu laiku. Žavų ir spindintį Kalėdų sezoną pasitikime ryškiai – drąsiai rinkitės tviskančiomis aplikacijomis ar žvyneliais puoštas rankines, kurios gudriai išspręs švenčių įvaizdžio dilemą – šalia tereiks elegantiškos juodos suknelės. O jei norisi kontrasto, gatvės stiliuje puošnius rankinukus derink su plačiais, tarsi keliais dydžiais per dideliais džemperiais ir tiesaus kirpimo džinsais.

 

3. JUOSMENS RANKINĖ ARBA DIRŽINĖ
Puikus pavyzdys kai funkcionalumas ir mada žengia koja kojon. Čia jūsų, manau, nenustebinome – rankinukai nešiojami ant juosmens šią vasarą jau užtikrintai įsitvirtino madingiausiųjų sąraše. kARTu siūlo net kelis tokio tipo rankinių modelius – žaisminga ir visur pritaikoma voko formos „Medetka” ar iškilesnė, griežtesnių formų „Notrelė”. Apvalūs, keturkampiai, visai maži ar masyvūs, primenantys gatvės prekiautojų pinigines – pasirinkimas platus, nors drįstume sakyti, verta turėti daugiau negu vieną. Kodėl? Ypač praktiški, puikiai papildantys net ir klasikinį įvaizdį ir toli gražu dar nesitraukiantys iš mados olimpo. Rudens must-have!

 

4. ROPLIO ODA
Ar pasiilgote? Mes – labai! Kaip, beje, ir visas mados pasaulis. Elegantiška, prabangu ir nenuobodu. Puiki žinia toms, kurios vis dvejoja ir sunkiai leidžiasi į drąsesnius mados eksperimentus. Klasikinę juodą rankinę šį sezoną tereikia pakeisti ta pačia juoda, tik kiek blizgesne roplio odos imitacija ir pataikysite į patį dešimtuką. Šis sezono eksperimentas ypatingai tinka kARTu kuprinei „Kardamonas” ir prieš tai minėtai juosmens rankinei „Medetka”. O į stiliaus avantiūras lengvai besileidžiančioms fashionistoms čia tiesiog privalu prarasti saiko jausmą – tekstūrų ir detalių pasirinkimas begalinis.

 

5. BESIPINANTYS DIRŽAI
Šis mados galvosūkis tikrai nesunkus. Daugelį turimų rankinių galime nešioti keliais ar netgi daugiau negu keliais būdais – funkcionalumo dėlei populiarūs nusegami ir sagtimis reguliuojami dirželiai. Šį sezoną tai labai svarbi detalė pridedanti gyvybės ir žaismingumo net ir santūriausioms ofiso rankinėms. Šiukštu nenusekite ir nepalikite dirželių namie – vienu kartu nešiokite net kelis arba leiskite jiems nerūpestingai kabėti. Jokių suvaržymų!

 

6. PIRAMIDĖS SILUETAS
Unikalus ir kiek mistiškas piramidės siluetas šįkart atgimsta rankinėje. Variantų daugelis – nuo mažų, netgi nešiojamų ant riešo aksesuarų iki unikalių kuprinių. Čia puikiai tinka ir blizgaus metalo detalės bei švelnių, neužgožiančių spalvų gama. Su išskirtinės formos kARTu rankine/kuprine „Bruknė” neabejotinai atkreipsite praeivių dėmesį. Kiek netikėta, tačiau lengvai prisijaukinama talpi tradicinės rankinės variacija kasdienai ar kelionei.

 

 7. DĖŽUTĖ
Šį sezoną pasaulinių mados namų dizaineriai išties negalėtų skųstis fantazijos stoka. Griaunamos visos įsisenėjusios taisyklės mums iki šiol diktavusios, kaip turėtų atrodyti rankinė. Šiek tiek primenantys griežtų formų dėžutes, maži lagaminėliai-rankinės tai viena lengviausiai derinamų šio sezono tendencijų. Ją puikiai atspindi kARTu rankinės modelis „Melisa”. Viena iš naujai pasirodysiančios kARTu kolekcijos rankinių taip pat ypatingai išduoda simpatijas būtent šiam unikaliam siluetui. Spinduliuojančios pasitikėjimu ir rafinuotumu tokios rankinės puikiai tiks deriniui užbaigti – tarsi vyšnia ant torto.

 

8. KUPRINĖS
Į madingiausiųjų gretas prieš kelis metus su trenksmu sugrįžusios kuprinės čia liko ilgam. Šį sezoną rekomenduojama rinktis dideles, žaismingas, mokyklinio ar net turistinio tipo kuprines. Skatiname eksperimentuoti ir kurti drąsų urbanistinį stilių – klasikinį rūbų derinį netikėtai papildyti didžiule kelioninio tipo kuprine. Prisimename vaikystę, nerūpestingas dienas mokykloje ir bemieges naktis miške prie laužo. O nuo šiol tai dar ir stiliaus pareiškimas!

 

9. KELI VIENAME
Kodėl nešioti vieną, kai gali nešioti du ar net tris? Argumentų neturime ir mes, todėl sukūrėme išskirtinį aksesuarą „Mini Muskatų trio” turintį tiek nešiojimo galimybių, kiek sugalvosite pati. Drąsiai rinkitės kelių dalių rankines arba pačios kūrybingai derinkite kelias skirtingas – šį rudenį tai puikus būdas suteikti truputį houte couture net ir kasdieniškam gatvės stiliui.

 

 

10. MINI
Nors skirti būti labiau įvaizdžio detale negu funkcionalia rankine šie maži aksesuarai tikrai verti dėmesio. Mažylė kARTu „Mirta” puikiai tiks tiek prie džinsų, tiek prie vakarinės suknelės savaitgalį. Tai tarsi žaislinės, miniatiūrinės populiariausių rankinių modelių versijos patrauksiančios visų praeivių dėmesį. Tais vakarais kai reikia tik telefono ir lūpų dažų – rankinė primenanti lėlių namelį vaikystėje. Juk į madą nereikia žiūrėti perdėtai rimtai – reikią ją žaisti.