Jūsų krepšelis

Rankinė versliai ir iššūkių ieškančiai profesionalei!

Versli moteris – visada savimi pasitikinti, užtikrinta kiekvienu savo žingsniu ir neabejojanti savo pasirinkimais. Ne paslaptis, kad pasitikėjimo savimi suteikia ir akis traukiantis įvaizdis.

Peržiūrėję visus kARTu studijos gaminius, nusprendėme atrinkti tinkamiausias rankines versliai damai, kurios papildys ne tik Jūsų elegantišką įvaizdį, bet talpins Jūsų dokumentus, užrašus, kompiuterį ar kitus darbščiai moteriai svarbius daiktus.

Tvirtam ir užtikrintam įvaizdžiui, mėgstančioms odos kietumą ir elegantiškumą, iš kARTu gaminių asortimento išrinkome tvirtą savo formą išlaikantį “Migdolą”, “Šokoladą”, “Cinamoną”, “Vėdryną”, “Kuminą” ir “Aroniją”.

Migdolas” turi du dydžius, todėl Jį renkasi tiek aukštesnio, tiek žemesnio ūgio merginos ir moterys. Šis modelis ypač patiks toms, kurios kasdien su savimi nešiojasi bene visą pasaulį – „Migdolas“ mielai tą pasaulį sutalpins ir papuoš savo minimalistinio ir prabangaus dizaino siluetu!

 

Šokoladas” kaip ir pats žodis – atrodo saldus ir traukiantis lyg kokia pagunda. Šios rankinės forma taisyklinga, tvirta, konkreti ir talpinanti A4 formatą. Ji puikiai tinka dalykiškai verslo moteriai, bet kartu saldi ir neįpareigojanti vakare, kai metas atsipūsti po dienos darbų.

 

Cinamonas” pasižymi savo paprastumu ir talpumu. Rankinėje patogu nešioti kompiuterį, dokumentus ar kelias knygas, rankinė apačioje turi “kojeles”, todėl rankinės apačia bus saugesnė ir nenusibraižys – tai puikus ir patogus kasdieninis palydovas.

Vėdrynas” išskirtinis savo apvalia rankena, kuri rankinei suteikia elegantiškumo. Rankinė ne tik traukianti aplinkinių akis, bet ir talpi, tvirta ir išlaikanti griežtą savo formą. Ši rankinė turi papildomą ilgesnį dirželį.

Kuminas” tarsi paslaptinga asmeninė dėžutė, kurioje tilps visi svarbiausi dienos atributai ir darbui reikalingi dokumentai, užrašinės bei kompiuteriai, rankinė turi ilgesnį dirželį ir elegantišką kišenėlę priekyje.

Aronija” unikali, galinti puikuotis įvairiausiais spalvų deriniais. Ši rankinė išskirtinai elegantiška ir viena talpiausių kARTu rankinių. Ji pilna slaptų kišenėlių, kurios ypač patiks planuojančioms laiką minučių tikslumu. Ši rankinė nešiojama ant peties arba rankoje.

Žinoma, kiekviena moteris turi savo rankinių skonį, todėl atrinkome truputį švelnesnės ir minkštesnės odos bei pasiūvimo rankines. Tai kuklioji “Smilga”, “Astilbė”, “Plukė”, “Erškėtis” ir “Asiūklis”.

Smilga” asocijuojasi su santūrumu, grakštumu ir paprastumu. Rankinės rankenų aukščiai yra reguliuojami, todėl rankinė gali būti nešiojama ant peties ar tiesiog rankoje. Rankinė turi užtrauktuką, skyrelį telefonui, raktams ar kitiems smulkiems daiktams.

Astilbė” turi du dydžius. Įprastomis dienomis leidžiasi nešama rankose, o prireikus jų laisvų – ramiai įsitaiso ant peties su papildomu nusegamu dirželiu. Joje sutalpinsite viską, ko reikia užtikrinti organizuotumui, tvarkai ir įvairioms gyvenimo situacijoms.

Plukė” turi du dydžius, todėl savo palydovę išsirinks kiekviena. Rankinė žavi savo lengvumu, natūralumu ir spalvomis, kurios nuolat pozityviai nuteikia gerai dienai.  Ši rankinė nešiojama ant peties – jos rankenos ilgesnės, patogios ir tvirtos.

Erškėtis” palydovas tos, kuri nebijo būti išskirtinė, trokšta būti pastebėta ir nenumoja ranka į naujus iššūkius. Rankinės rankenos ilgis reguliuojasi, todėl rankinė gali būti nešiojama ant peties ar rankoje. Užsegama užtrauktuku, viduje yra skyrius telefonui, raktams ar kitiems smulkiems daiktams susidėti.

Asiūkliorankinės formą pagyvina ilgi, laisvai krentantys kutai, tad Asiūklis gyvybės suteiks tiek kasdieniams ir praktiškiems deriniams, tiek smagiems šventiniams įvaizdžiams.

Ypatingos moters kompanionės ir ištikimos patarėjos – “Ciberžolė”, “Vanilė”, ir “Kakava”.

Vanilė” ir “Kakava” – tarsi dvynukės sesutės, kurios nors ir panašios, tačiau turi savo ypatingų išskiritnumų. “Vanilės” siūlės kukliai užslėptos viduje, o “Kakavos” – elegantiškai besirodančios rankinės išorėje. Vizualiai mažos, tačiau čia vietą puikiai ras A4 formatas ir visi gyvenimo atributai, kurie lydi moterį kasdien. Jas abi patogu nešioti dvejopai: tiek ant peties, tiek rankoje.

Ciberžolė” – kiek kuklesnė, tačiau patogi ir talpinanti svarbiausius daiktus. Rankinė turi prailgintas rankenas, todėl rankinę ypač patogu neštis ant peties, komplektuojama su nusegamu ilgesniu diržu. Nugarinėje pusėje taip pat yra saugi, užtrauktuku užsegama kišenėlė svarbiausiems daiktams. Rankinė užsegama užtrauktuku.